2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Önceki uyuma rutinleri nasıldı az mı uyuyordu? Yazınızı okuyunca çok umutlandım daha yeni 5 aylık olacak ama olsun bir ay daha beklerim

Benim kızımda 4. Aya kadar 7 saat bile uyuduğu olmuştu ellemedim hiç. Sadece hasta olduğu ay gece alıp emzirmiştim uyurken. Aylıkta 1 kilo civarında aldı. Gündüz sık emiyordu. Şimdi gece 2 saat zor uyuyor. Uyuyorsa bırakın bence.

Kızlar sizin bebenizin de favori memesi var mi soldan istekle emiyor sağa geldi mi çekip çekip kafayi geri atiyor öksürüyor sağdaki akışı begenmiyor sanirim ne yapacagimi sasirdim
Benim ilk kızım sağ mememi hiç sevmiyordu 1 yaşından sonrada zorlamadım ben 2 yaşına kadar tek solu emdi. Bu kızımda sol memeyle doyuyor sağ memeyle doymuyordu. Göğüslerim çok yara olduğu için 2 kere acı çekmemek için hep solu verdim. Sağda süt bitti. Solu tek emiyor. Sağ memem tembel ikiside sevmedi

Ben sag memedeyken rahat tut Ben sag memedeyken düzgün tutamiyorum bebegi biraz da ondan belki hani basi boynu cok rahat deglmis gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…