2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim de solu çok güzel tutuyor sağ memeyi necben tutabiliyorum ne bizim bebek isim kotusu tam tutamadığı için hala gaz yutuyor. Süt üretimi bile farklı iki göğüste.

IMG-20240628-WA0009.jpeg
ganimetler. Oğlum kitap olayını çok seviyor. Hem heycanlaniyor tonlama yapıyorum hem resimler dikkatini çekiyor. Hemde oyalaniyor. Bende aynı şeyleri okaktam sıkılmıştım bime geldi haber vermişti bı arkadaş teşekkür ederiz

Yediklerimizi takip ediyor sürekli bakıyor vitaminlerini verirken kaşığı gördüğünde ağzını açıyor yemek masasında kucağıma aldığımda ellerini uzatıyor masaya ama otururken halâ arada kendini öne atıyor
Bende mama sandalyesine oturttum dün kemerlerini bağlayıp hep öne düşüyor gibi kendi kendini mi atıyor yoksa duramıyor mı anlamadım ama sanırım duramıyor gibi geldi.

Anneme dedim ki bugün gel de emzirdikten sonra siz oynayın ben 1 saat olsa yatayım nolur. Tamam dedi geldi sağolsun ben emzirirken bebe kucağımda annem koltukta uyudu 🤣 sonuç ben yine uyuyamadım 🤣
Doğum yaptığımdan beri daha kimseye çocuğumu verip uyuyamadım ya babasına da anneme de teklif ettiğim oldu sen bak uyuyim dediğim ama uyuyamadım hiç birinde

Benim ilk kızım sağ mememi hiç sevmiyordu 1 yaşından sonrada zorlamadım ben 2 yaşına kadar tek solu emdi. Bu kızımda sol memeyle doyuyor sağ memeyle doymuyordu. Göğüslerim çok yara olduğu için 2 kere acı çekmemek için hep solu verdim. Sağda süt bitti. Solu tek emiyor. Sağ memem tembel ikiside sevmedi 😁
Memelere sıkıntı olmadı mı öyle biri büyük bir küçük gibi yani

😱😱 ben geceden uykusuz kaldıysa eğer eve kim gelirse gelsin hemen uyuyorum
Benim de kara inadım işte hiç yardım istemeyi beceremem. Gece mi uyku mu aaaaa o da ne 🤣 en güzelini yapıyorsunuz vallahi, anne ne kadar iyiyse bebeğiyle de o kadar güzel ilgileniyor 🥰

İyiyim canım sağol sen nasılsın. Kızım beni çok yoruyor ek gıdaya da başladık müsait vaktim olmuyor özel mesajlara bakıp çıkıyorum sadece. Hatırladığın için sağol canım 🤗 Herşey yolunda mı ☺️
Çok şükür bizlerde iyiyiz 🥰 bilmediğin değişik bir şey yok bizlerde de, meme, mama, kaka, çiş, uyku, atak Tutak haftası aşılar, ateş ve son gündemimiz ek gıda... Grubumuzun muhabbet konuları...
Sende erken başlayanlardansın, Kendin mi başladın, doktor mu başlattı.

Aldım iki kutu 7.77 bakır aşığı olarak. İçine kızıl yarım kutu 3/1 kahve beyaz kapatsın diye. Allah'ım ben bu rengin kadiniyim. Daha önce bal köpüğü vs yaptım hem beyaz kapatmadi hemde yüzümü solgun gosterdi. Şuan canlandim hissediyorum. Şimdide Trendyol alışveriş perilerim geldi. Gece emzirme süreleri çok tetikliyor 😂 sepete ekleyip çıkarıyorum... Kizlar öncelik saçlar beyazi olan olmayan hadi boyanain saçlar vallahi kendime geldim. Eşim bile dedi renk gelmiş yüzüne diye.

X