2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
O kadar iyi övmüşsün ki ecowell kullanıyorum ama bitince incia almaya karar verdim

Ben 8 veya 9. Ayında blw yapacağım

Benim kitaplar hala gelmedi

Siz blw diyince ortancama ilk köfte yaptığımda köydeydik. Mama sandalyesini dişarı çıkardım tavukları izliyordu. Ben köfteleri parçalayıp önüne koydum hadi ye oğlum dedim. (ne kadarlık tı hatırlamıyorum) 10 11 aylık olabilir. Oğlum tavuk gibi ağzını tabağa dayadı, köfteleri yemek için örnekleme diyince çocuklar uzman

O saatlerde ne zannediyorlar da uyaniyolar acaba umarım tez zamanda düzene girer

Son sayfaları okuyamadım kızlar aşırı yoğun geçiyor günlerim. Hayra çıksın..
M Madamu bugun kontrole gittik e gıdaya başladın mı dedi yok dedim dilim el vermedi veriyorum demeye. Basla dedi bana. Suan tam 5 buçuk aylık. Vajinal yapisiklik varmış onu actirdik mama suyunu isitmadan oda sıcaklığında verebilirsin dedi. Hava sıcak diye.

Ona sanırım bebek karar veriyor ya. Diğer her şeyde olduğu gibi bizimki su an elimizdeki kaşığa çatala uzanıyor blw çocuğu olabilir gibime geliyor

Canım çok geçmiş olsun bebişe inşallah zor geçen bir işlem olmamıştır ben de söylemeyeceğim başladığımı tadım yapıyoruz surda minik minik mama suyuna çok şaşırdım ben de ay soğuk mu oldu ki triplerine giriyordum boyumuz kilomuz kaç çıktı

Zor bi işlem değil ama bebeğin canı yandı azcık tabi. Cok kısa muayene eder gibi açıldı. Bi arkadasim uyku sorunu belkide bu yüzden yasiyodu dedi. Takip edicem umarım uykuları düzene girer
Bende tam anlamıyla baslamamistim onay verene kadar. Sadece yogur sabit olarak yanına eslikci yapiyodum 3 gün kuralına dikkat ederek. Artık bi miktar puturluye gecicem bakalim. Doktor bi kılavuz verdi henüz okuyamadım. Mamayi gece gene ilistirip vericem uykusu açılır yoksa. Ama gündüz çok sıcak olduğunda ısıtma yapmadan iciricem. Boy kısa 62 kiloda masallah 7bucuk olmuş ona istinaden basla dedi ek gıdaya bide süt miktarı az olduğundan. Seviyorsa tadimlari ver bence de. Günlük olarak yoğurt ver yanına destek verirsin. Zaten senin kız disi çıktı çıkacak kalsiyum alsın desteklensin

Tam anlamıyla bugün benim bebiş beni çıldırttı asla durmuyor ne meme emiyor ne ek gıda ne oyun ne gezme hiç bişey fayda etmedi herşeye mız mız ağlamalar hep ağzına birşeyler sokmaya çalışıyor galiba dişler gelmeye yakın

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…