2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Zor bi işlem değil ama bebeğin canı yandı azcık tabi. Cok kısa muayene eder gibi açıldı. Bi arkadasim uyku sorunu belkide bu yüzden yasiyodu dedi. Takip edicem umarım uykuları düzene girer 🤲
Bende tam anlamıyla baslamamistim onay verene kadar. Sadece yogur sabit olarak yanına eslikci yapiyodum 3 gün kuralına dikkat ederek. Artık bi miktar puturluye gecicem bakalim. Doktor bi kılavuz verdi henüz okuyamadım. Mamayi gece gene ilistirip vericem uykusu açılır yoksa. Ama gündüz çok sıcak olduğunda ısıtma yapmadan iciricem. Boy kısa 62 kiloda masallah 7bucuk olmuş 🤣 ona istinaden basla dedi ek gıdaya bide süt miktarı az olduğundan. Seviyorsa tadimlari ver bence de. Günlük olarak yoğurt ver yanına destek verirsin. Zaten senin kız disi çıktı çıkacak kalsiyum alsın desteklensin 🤲🥳
Geçmiş olsun🙏❤️

Tam anlamıyla bugün benim bebiş beni çıldırttı 😂 asla durmuyor ne meme emiyor ne ek gıda ne oyun ne gezme hiç bişey fayda etmedi herşeye mız mız ağlamalar 😂 hep ağzına birşeyler sokmaya çalışıyor galiba dişler gelmeye yakın
Ben artık bu krizleri sükunetle karşılayamıyorum 😓 gerçekten çok yıprandım. Bizde de öyle ne uyku ne meme/mama ne oyun hiçbir şey susturmuyor. Uykusuzluktan ve 💩 gibi beslenmekten berbat haldeyim zaten. Geçen 2 saat ilgilenir misin dedim eşime bi kahve içmek istiyorum arkadaşımla. İse başlayınca içersin ben yalnız bakamam dedi çekildi kenara. Adamın tek görevi donör olmakmış. Boğulmak üzereyim,. Antidepresan atın üstüme terapi atın başka olmayacak 😓

Merhabalar. Bu d vitamin mi siz neler veriyorsunuz. Dr 1 ay vermelisin dedi
Suan 3.5 ayligz

Eklentiler

• 17194274964772208209635302235622.jpg
    17194274964772208209635302235622.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 17
Ben artık bu krizleri sükunetle karşılayamıyorum 😓 gerçekten çok yıprandım. Bizde de öyle ne uyku ne meme/mama ne oyun hiçbir şey susturmuyor. Uykusuzluktan ve 💩 gibi beslenmekten berbat haldeyim zaten. Geçen 2 saat ilgilenir misin dedim eşime bi kahve içmek istiyorum arkadaşımla. İse başlayınca içersin ben yalnız bakamam dedi çekildi kenara. Adamın tek görevi donör olmakmış. Boğulmak üzereyim,. Antidepresan atın üstüme terapi atın başka olmayacak 😓
Uzülme kuşum, takma kafaya tatlım, balım güzelim, sen çok iyi bir anne, çok iyi bir eş, çok iyi bir ev hanımı, çok iyi bir iş insanısın ve de çok iyi bir arkadaşsın... Biraz zaman biraz sabır, sonuçta saksıda çiçek yetiştirmiyoruz ki onlar bile ışık ve suyun yanına ilgi sevgi istiyorlar... geçecek, büyüyecekler, sen de ne günlerdi diyeceksin🥰🫂

:KK43: ne zamandır senin ki böyle seni zorlar oldu? Hep mi öyleydi? İşe ne zaman başlıyorsun peki

Şimdi yazıyordum canım, daha küçük bebeğin o yüzden şaşırdım 5 aydan önce destekli oturtulduğunu duymadığım için. 5. Ayda bile kısa kısa bizim 5 bitti belki ikiveya e kere yanlarına destek koyup denemişimdir o da çok kısa süreler.
Bence 5. Ayı beklemelisin

Şimdi yazıyordum canım, daha küçük bebeğin o yüzden şaşırdım 5 aydan önce destekli oturtulduğunu duymadığım için. 5. Ayda bile kısa kısa bizim 5 bitti belki ikiveya e kere yanlarına destek koyup denemişimdir o da çok kısa süreler.
Bence 5. Ayı beklemelisin
Yani ben oturdugumda kucagimda bile oturtmayimmi

Eczaci 1 ay demiş eşime.
D vitamin ise 1 sene canım, eşin yanlış anlamış olabilir. Diğer arkadaşların doktorları ne dedi bilemiyorum ama mesela ben de hazirana kadar diye düşünüyordum. Doktora haziranda kesmeye ek miyiz dedim. Mantıken yaz geldi güneş daha çok alır diye ama hayır yaşına kadar dedi

2. Çocuğu olanlar genelde ilkini hatırlamaması bana öok ilginç geliyor ya ben bu yaşadıklarımı nasıl unuturum diyorum ama galiba allahın verdiği güçle unutup 2yi yapıyoruz 🤣🤣🤣
Yanii normal akılla yapılacak bisy değil heleki hayatımdaki herşeyi düzene koyduktan sonra😊Gerçi bizimki süpriz bi bebek oldu 🤔Allahım uzun sağlıklı ömür versin evlatlarımıza🤲

X