2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğduk doğalı yenidoğan dan çıkamadık biz saat başı 2 saatte bir max bazen 3 oluyor. Şimdi bide yüzüstü dönüp sonra ağlama döngüsü gece gündüz devam
Bizde de aynen öyle, gece emzirip yatırıyorum yatar yatmaz dönmek için ağlamaya başlıyor izin vermiyorum dönmesine ağlıyor izin veriyorum bu sefer dönünce ağlıyor, tekrar düz çeviriyorum yine ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım🤯

Kizlar merhaba bebekleriniz yüz üstü dönebiliyor mu ?Biz 28 ocak doğumluyuz. Yüz üstü yatırıyorum yine yok.Doktor kilosundan dedi ama abartılacak bir kilosu yok..Anlamadım gitti.

Bizde de aynen öyle, gece emzirip yatırıyorum yatar yatmaz dönmek için ağlamaya başlıyor izin vermiyorum dönmesine ağlıyor izin veriyorum bu sefer dönünce ağlıyor, tekrar düz çeviriyorum yine ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım🤯
İşte bunun aynısı böyle sabah oluyor sonra böyle akşam oluyor sürekli bir kriz 😅

Kizlar merhaba bebekleriniz yüz üstü dönebiliyor mu ?Biz 28 ocak doğumluyuz. Yüz üstü yatırıyorum yine yok.Doktor kilosundan dedi ama abartılacak bir kilosu yok..Anlamadım gitti.
Biz de 3 şubatta doğduk . 4 aylık olduğu ilk gün yüz üstü döndü bir de son 1 haftadır günde 1 kez falan dönüyor

Bizde 29 ocak doğumluyuz canım tam anlamıyla tek başına dönme yok kendide yan dönüyor ama yüzüstüne dönmüyor ama ben yan çevirirsem hemen kendini yüzüstü çeviriyor vardır zamanı canım ben daha doktora sormadım

mama ile büyüyen sağlıklı olan çocuklarda var değil mama yiyen çocuklar da gayet sağlıklı doğuştan kaderi sağlığı güzel yazılmış olsun hepsinin
Benım büyük mama ile büyüdü maşallah sınıf bırıncısı okul ikincisi 7 sınuf ve bu çocuk hıc ders calısmıyor okulda dınledıgı sımdıkı güç bela 3 ay sımdı emdı sonrası tamamen mama

Doğduk doğalı yenidoğan dan çıkamadık biz saat başı 2 saatte bir max bazen 3 oluyor. Şimdi bide yüzüstü dönüp sonra ağlama döngüsü gece gündüz devam
Bizimde öyle Max 3 saat yatıyor. Birde bu aralar çok dönüp duruyor zorla uyutuyorum hep ıkınıyor uykuya geçemiyor gaz felan da değil ama özellikle emerken ve uyurken yapıyor

Sorun şu ki gündüz uykularında sorun yok 3-4 uyuyo ama gece perişan oluyoruz bizde uyku gerilemesi mi regresyonmu rejenerasyon dejenerasyon depresyon 🤣🤣 bilmem ama gece benim içimden geçiyor hergun hayatı bı sorguluyorum 🤣 ben baş edemiyorum... Nasıl bir yol izlenir bilmiyorum ama artık uyusun diye ayağıma alıp gece sallamiyorum ileri yaşlarda sorun yasicam yaşamamak için direniyorum.
Çocuk kapezesı olduk ıyıce

İnat lar ya bebımkı de emzık enıyor ya uyumamak ıvın emzıgı agzından cıkaroykr tutup bır cıksrmasa uyuyacak

Simdi kalkacam yukarıya yenı kiracılar tasındı 20 gündür ne yaparlar bılmem sabah bır başlıyorlar tak tak akşama kadar uyutuyorum tak sesıne gözler kocaman acılıyor korkuyır

Sırt üstünden yüz üstüne dönebiliyor, ama yüz üstü döndü mü tekrar sırt üstüne dönemiyor. 13 şubat doğumlu benim bebiş, son zamanda tartılmadı ama 7ye yakındır kilosu

Bizde 29 ocak doğumluyuz canım tam anlamıyla tek başına dönme yok kendide yan dönüyor ama yüzüstüne dönmüyor ama ben yan çevirirsem hemen kendini yüzüstü çeviriyor vardır zamanı canım ben daha doktora sormadım
Ben sordum bana günlük yüz üstü yatır demişti..Tabi kıyamet kopuyor yüz üstü yatırınca.Belkide ondan dönmek istemiyor bilemedim.

X