2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Olabilir canım baktım olmuyor yeterki yesin diye denerim her yolu şuan sadece emzirmeye çalışıyorum

Hepsi buradada şu an 5 kitap 150 tl ordan topluyorum hep
Sık Sık Çıngıraklı Hayvanlar Asortili
Sozzy Toys Sık Sık Çıngıraklı Hayvanlar Asortili - ebebek

Lovoski 224 Adet Erken Eğitim Flash Kartları

İngilizce seviye seviye benim kitaplarım vardı emzirirken okuyorum ona yoksa resim falan olmadığı için sıkılıyor. Kulak aşinalığı olsun diye

Aslında yoğurdu çok sevdi yemek istedi. Baya seve seve yedi. Nasıl rahatsız olmuş olabilir ki?
Bağırsağını rahatsız ettiyse karnı ağrıyor olabilir o yüzden de beslenmek istemezler. Süt ürünleri çünkü alerjik olabiliyor. Sizde erken başladınız meyve sebze deneyebilirsiniz onlar daha az alerjik. Ya da hiçbir sebebide olmayabilir benim ilk kızımda 7. ayına kadar meme reddi olmuştu. Ama bizimki ek gıdayıda red ediyordu.

M Madamu
Bunlardan bizim oyuncaklar. e bebek linkini fikir olsun diye attım. Uyutmaya çalışıyorum da kalkıp fotolarını çekemedim

Ay çöm teşekkür ederim bebişi uyutur uyutmaz inceleyeceğim şinkleri

Siper oldu bu hemen kitaplardan istedim

Kızlar meme reddi bu mu oluyor acaba ? Bebeğimi emecek pozisyona getirdiğim anda bağırmaya başlıyor iki gündür yani memeyi tutarsa emiyor ama o pozisyonu hiç sevmiyor
Kendini sıkıyor , geriye atıp morarana kadar ağlıyor...bizim başladı yine biberon ucunu değiştirince arttı mama içsin sorun değil ama varken içmemesi sorun

Kendini sıkıyor , geriye atıp morarana kadar ağlıyor...bizim başladı yine biberon ucunu değiştirince arttı mama içsin sorun değil ama varken içmemesi sorun
O üzüyor işte, ben sağıp veriyorum o gibi durumlarda

Hemen kaptım 5 kitap

Avakado denedim havuç denedim aama tek başına sevmedi gibi yoğurt ile karıştırınca yiyiyor. Evet belki karnı ağrımıştır bilmiyorum bugün hem meme reddi hemde aşırı huzursuzluk var. Ek gıdaya başladım diye mi oluyor diyorum ama belki de onla alakası yoktur bilmiyorum

Kızlar birde Bime geliyor alakasız bir şekilde süper içerikli kitaplar ordan da baya aldım ben denk gelirseniz bi bakın
Bimden aldıklarımı bakmadan almışım etkinlikli okuma kitapları çıktı yok kapıyı kapatmak için kitabı salla yok parmağını üzerinde gezdir felan ama cidden bime de güzel geliyor neyse şu iş bankasını deneyim 5 tanecik aldım sizinkiler hangileri iş Bankası yayınlarından

Ay inan hiç yayın evi bakmadım ama sanırım 2 tane var. Sayıları öğreniyorum birde saklambaç oynayan ayi tilki baykuş var. İçerik bakıyorum ben genelde. Hangi yayın evinden çıktığı önemsiz içeriği eğitici güzel olsun

Benim dışımda kim tadımlarq ek gıdaya başlamıştı kızlar? Bişey soracağım? Ne kadar tattırıyorsunuz? İsteyince veriyormusunuz? Tek öğün mü iki öğün mü tadım yapıyorsunuz? Birde ek gıda aldıktan sonra su veriyor musunuz? Tecrübeli annelerde cevap verirse sevinirim

Kuzum senin durumun özel bence bunun için iyi bir doktor bulamamış olsan da keşke yönlendirecek bir doktor bulsan. Bağırsakları çok hassa belli mama da içmediği için sindirim sorunu yasabilir o yüzden dikkatli ilerlemen lazım. 3 gün kuralını uygulama alerjiden ziyada bağırsakta uyum sağlaması için. Öncelik tatlı yoğurt çay kaşığı 1. Gün tatlı kaşığı 2. Gün 3. Günde biraz daha arttır bekle hepsini emzirdim mesela çok acikmadi midesi boş olmadan tattir. Sonra sebze ile devam et. Kabak buharda pisir iyice az anne sütü ile kıvam var yine aynı ölçüde devam et gözlemle. Bir anda meyve verme şeker oranı yüksek meyvelerde diğer besinleri yemem isteği olabilir. Osman hocayı dinle istersen biz 6. Ayda baslicaz bağırsak emilimi tam gelişmesi için yada bekle biraZ daha 6. Aydan sonra devam et. Seni çok iyi anlıyorum emme reddi mama icmemesi neler yapabilirsin bende bı arastirip sana yazayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…