2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir de su püre emziği gibi olan şeyi kullanan var mı
Damakları kaşınıyor canım bizim oğlanın bende sağdığım sütü dondurup veriyorum iyi geliyor. Tam eliyle tutamıyor ben tutuyorum o çabalıyor. Çok sevdim ek gıdaya başlarkende kullanırım. Ben ek gıdaya başlaması için en azından mama sandalyesinde oturur hale gelmesini bekliyorum

Öyle bir yastik oldugunu bilmiyordum cok mantikli hemen buldum siparis verdim cok sagoluun

Ben bir iki damla serum fizyolojik sıkıp burun aspiratöru ile çekiyorum hergun Fix öyle yıkama falan değil ancak geliyor. Maşallah büyük adam sümüküsü gibi eksik olmuyor. Yoksa perde gibi burnunu tıkıyor.

Kaka lekesi hele hiç çıkmıyor sizin sıvımı benim toz olanı
Sıvı olan spreyli. Önce akıtıyorum sonra spreyi sıkıp makinaya atıyorum hiç leke kalmadı şimdiye kadar. Ama demir ilacını çıkarmadı mesela o kaldı

Merhaba Anneler biz 15 gündür Philips avent 2 numara biberon başlığına geçtik. 1 numarada artık mama içerken zorlandığını sıkıldığını gözlemledim. Şuan biberonu severek kullanıyoruz. 2 numarada yavaş akış tek delikli. Böylelikle mamalarimiz bı tık daha hızlı içiyor akış arttığı için. Meme reddi yaşamadık zaten gece emiyordu sorun olmadi. Siz de durumlar nedir ?

1 haftadır mamayi zorla içiriyorum. Biberon başlığından mı acaba? Meme reddi olmasın diye ben hala 1 numara uc kullanıyorum.

Günaydın canım. Bende geçen hafta kullandığım markanın S den M ye geçirdim 2 biberonu da kullanıyorum şuan. S de zorlanmiyordu M de ise çok da bi akış hızında değişiklik olmadı.

Yine bir meme reddi yaşıyoruz. 2 gündür yoğurt veriyorum acaba memeyi istemiyor da bana başka bişey yedir mi diyor anlamadım ya. Ek gıda başlayım dedim o da meme reddi yaptı ya böyle bişey olabilir mi? Yine göğüslerim taş gibi ağzına asla almak istemiyor. Ek gıdaya başlayınca böyle bir sorun oluyor mu ya

ek gıdayı istememe olur da meme reddi bilmiyorum valla benim kızım da yaparsa şaşırmam..bir gün daha iyi bir gün daha kötü gidiyoruz aklımı kaçıracağım herhalde bu emme meselesi yüzünden

ek gıdayı istememe olur da meme reddi bilmiyorum valla benim kızım da yaparsa şaşırmam..bir gün daha iyi bir gün daha kötü gidiyoruz aklımı kaçıracağım herhalde bu emme meselesi yüzünden
Sizde de mi hala devam bende de biraz geçti oh kurtulduk dedim bu ek gıda ile yeniden başladı. Çocuk kilo almıyor diye ek gıdaya erken geçeyim dedim o da meme reddi yaptı aşırı üzgünüm aç belli açlıktan ağlıyor ama ağzına memeyi almıyor bence kaşıktan bişey yemek istiyor bana öyle geldi. Sizde kilo problemi yoksa 6. Ayda başlayın ek gıdaya. Meme reddi yaşayan çocuk bence ek gıdadan sonra iyice uzaklaşabilir memeden özellikle sevdiği bir yiyecek olunca

kızlar günaydın bebişlerle gün içerisinde nasıl zaman geçiriyorsunuz ? Ne yaparsam yapayım günün telaşesinde bebeğimle yeterince ilgilenemiyormusum gibi hissediyorum gün sonunda

kızlar günaydın bebişlerle gün içerisinde nasıl zaman geçiriyorsunuz ? Ne yaparsam yapayım günün telaşesinde bebeğimle yeterince ilgilenemiyormusum gibi hissediyorum gün sonunda
Bende hep daha fazlasını yapmalıyım gibi geliyor. Genelde oyuncakları ile oyun oynatıyorum sohbet ediyorum şarkı açıyorum şarkı söylüyorum bazen kitap okuyorum ama çoğu zaman okumayı unutuyorum. Gezdiriyorum evin içinde malesef bu sıcaklar başladığından beri dışarı çıkaramadım siz neler yapıyorsunuz?

Günde iki üç kez uyuyor gün içerisinde uyumadıgı zamanlarda bazen oyun halısına indiriyorum.Eger kendi oyalanıyorsa müdahale etmiyorum kendi zaman geçiriyor.Durmazsa alıyorum kucakta duruyoruz.bazen yerde yatırıyorum poposu hava alsın diye yine oyuncak veriyorum eline ben de yanına oturuyorum.kitap okuyoruz günde bir ama çok kısa sürdüğü için bana yetersizmiş gibi gelmiyor.Evdeysek bu şekilde gezmek içinse çok sıcak olduğu için dışarı çıkmıyoruz.
uyudugunda yemek yapmaya geçiyorum mutfağa eğer uyumazsa da yanıma aşıyorum beni izliyor.Oyun oynatırken nasıl oynatıyorsunuz? Neler yapabiliriz ? Yardımcı olacak bir kitap kaynak bir şeyler var mıdır ki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…