2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
2. Uykuyu uzun tutmaya çalışın. Benimde hep 5 10dk civariydi güç bela yarım saate bazen nadir 1 saate uzuyor. 2. Uykuyu uzun uyuması için destek yapıyorum. Aksam ustu uykusu da çok kısa oluyor ama 6 dediği an direkt uayndiriyorum bi şekilde.

Çok sıcak olunca cidden rahat yatamıyorlar. Klima varsa açabilirsin en azından üstüne vurmayacak şekilde.

En geç 6-6.30da uyandırın. Asla uyumaz öyle uzun uyursa gece

Ayni durumdayım meme reddi demişti bana gündüz yapıyor gece yapmıyor

Uzmanlar son uykusu kisa olsun ve 6dan sonra uyumasin diyor. Malesef ne zaman disari avmye vs ciksak gündüz uykulari kayiyor benim bebegimin de son gündüz uykusu 2 saat olabiliyor. Benimki de sicakta terledigi icin asabilesiyor kafasi koluma yapisiyor agliyor emsin istemiyor. Çare klima

Teşekkür ederim inşallah ıncıa ürünleri güzel diyorlar
Bütün ürünlerinden çok memnun kaldım başka marka aramıyorum artık.
Kızlar bebişlerinize kullandığınız demir damlaları kıyafetlerde leke yapıyormu?Yapıyorsa o lekeleri ne ile çıkarıyorsunuz?
E bebeğin leke çıkarıcısı var onunla denedim
ama çıkmadı yine de. Best iron kullanıyoruz biz de

Son gündüz uykusundan uyanana kadar dışarı çıkamıyorum ben çünkü gündüz uykusunun hiç rutini düzeni yok. Son uykusundan sonra yatma hazırlıkları arasında 2 saatim oluyor ne yapacaksam o 2 saatte. Deli dana gibi market mi yapayim Çul çaput mu bakayım nefes mi alayım birde silindir şeklinde kola geçirilen emzirme yastıkları var mutlaka alın muazzzam bir şey. Doğduğu günden beri kullanıyorum mukemmelll

M Madamu Bizim kıza yeni bi güncelleme geldi görüş açısından çıktığım anda ağlamaya basliyo. Görünce susuyo. Acaba ben mi yanılıyorum dedim. Son yarım saat içinde araliklarla denedim ve görmediğin de ağlama durumu başlamış emin oldum. Sizin kızda var mı ataktan kurtulduk derken yeni bi level geldi

Her istatistikte olduğumuz gibi bunda da varız
benim kızım da tam bu şekilde, bu arada neredeyse doğduğundan beri oyun halısında yatırıyorum ama o bile oyalamıyor şu an, göz ucuyla devamlı takipte beni. Umarım ataktandır yoksa işimiz iş...

O takip durumu nerdeyse 3 aylıktan beri var. Gözünü ayırmadan bakiyo. Bazen gururum oksaniyo hiç kimseye bakmiyo çünkü o şekilde bazen de o bakışı bile yoruyor. Tepemde mobese var gibi hissediyorum

Sürekli yapmıyor oyalandığı bişey varsa oyalanıyor ama dikkati dağınıksa farkederse önce bağırıyor çağırmak için sonra daha çok bağırıyor gelmezsen ağlamaya başlıyor sürekli değil çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…