2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ek gıda alışverişi yaptınız mı? Ben daha ek gıda süreci ile ilgili hiç bişey almadım. Kim ne aldı fikir verir misiniz? Ne almamız lazım
Başlamadım ama buharlı pişirici mama sandalyesi ve tabak kaşık alacam.. Hamilelikte çok abartmıştom bun da ihtiyaca göre gitmeyi düşünüyorum

Bizim kucakta gezme olayı daha önceleri başladı ama özellikle bana aşırı nazlaniyo. Yalandan ağlamalar mizirdanmalar kiyimsiz olduğumu öğrendi malesef
ek gıda için doktorunuz bir süre verdi mi hiç konuştunuz mu ya da ek gıda için ne zaman olacağı hakkında bir bilginiz var mı prematüre bebeklerimiz düzeltilmişe göre mi olacak acaba

ek gıda için doktorunuz bir süre verdi mi hiç konuştunuz mu ya da ek gıda için ne zaman olacağı hakkında bir bilginiz var mı prematüre bebeklerimiz düzeltilmişe göre mi olacak acaba
İzim doktor ileride dönük pek bi sey paylaşmaz. Sorsam daha ona çok var napican şimdiden ek gıdayı der ama bende senin gibi merak ediyorum haziran da baslarmiyiz acaba diye

İzim doktor ileride dönük pek bi sey paylaşmaz. Sorsam daha ona çok var napican şimdiden ek gıdayı der ama bende senin gibi merak ediyorum haziran da baslarmiyiz acaba diye
Ben de merak ediyorum bizimki de maalesef ileriye dönük paylaşmıyor bir anda söyleyecekler başlayalım diye

Yarın ev temizlenecek geçiyoruz eve alışveriş yaptık yemek yaparım diye bakalım sen alıştın mı nasıl gidiyor uykuların nasıl
Zorlanıyorum hala. Saçımı tarayacak zamanım yok wcye bile zor gidiyorum. Uykularım kesik kesik sürekli kalkıyorum. Bakalım senin için nasıl geçecek umarım alışırız

Ben de merak ediyorum bizimki de maalesef ileriye dönük paylaşmıyor bir anda söyleyecekler başlayalım diye
Bi anda söylemezler sanirim. Mesela bizim kontroller hep 2 haftada birdi. 3. Ay kontrolune kadar. Her gittiğimizde 2 hafta sonra geldiğimizde o haftanın konusuyla ilgili özet geciyodu. Artık ayda bir göreyim dedi riski durum görmüyorum dedi. Ayın 8 inde 4. Ay kontrolune gidicem. Bu ay değilde bi sonraki 5. Ayda konusu açılır belki. Aslinda ben 5. Aydan 6 ya geçerken yavaştan başlatmak istiyorum ama işte oturma durumları önemli. Gün içinde kucakta 30 40 sn kadar hafiften kemiklere çok yük bindirmeden oturtuyorum. Bide seviyo etrafı dik halde durup bakmayı. Bu ay gidince oturtma konusunu danisicam. Ya o kadar pis bi durum ki. Eger zamanında doğmuş olsaydı pek doktora danışmadan ayına girince herseyi usulüne göre ilerlerdim ama erken doğunca gelişimine göre uygun mu bilemediğim için icazet almadan hareket edemiyorum. Rota aşısı yaptircaktik onay versem mi vermesem mi diye kendi kendine tartıştı odada. 3. Aydasinjz ama böylesiniz yok kilosu böyle yok haftası böyle derken kendince savaş verdi adam yasitlarini yakalayana kadar doktora bağımlı ilerliycex mecbur. Ama gittiğimde konusu açılırsa yazarim sanada. Sende haberdar et beni.

Başlamadım ama buharlı pişirici mama sandalyesi ve tabak kaşık alacam.. Hamilelikte çok abartmıştom bun da ihtiyaca göre gitmeyi düşünüyorum
Bende kıyafet işini hamilelikte çok abartmıştım. Oğluma çoğu büyük geldi kışlıkların şimdi de yaz geldi öyle giydirmeden kaldırıyorum o kadar hevesle cici cici şeyler aldım da giydirmedim kocaman geldi çoğu boşa gitti neyse canı sağolsun ama dediğin gibi bu sefer mantıklı şeyler alıcam abartmadan

Arkadaşlar bizde 3.5 aylık oluyoruz Osman gönülal 3.aydan hafif oturtmaya başlayın kucakta diyor. Deneyen var mı? Doktorumuza sormadım ama. Siz ne yaptınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…