2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ayyy ayy bugün hıc emmedı hep ağladı hırıltı var galıba hasta oluyor ya sureklı 15 dakıka uyuyor ağlayarak uyanıyor haz gaz

Kızlar gerçekten başka çocuk istiyor musunuz ya helal olsun hepinize Allah isteyene nasip etsin benim dışımda ben biriyle perişan haldeyim 5-10 bakıcım bile olsa sorumluluk hissi yüzünden başka istemiyorum eşim de normalde asla istemem bir tane yeter diyordu garip bir şekilde bir tane daha olsa naparsın diyip duruyor bana Doğum kontrol hapına başlamak istiyorum ama yan etkisinden korkuyorum kullanan var mı emzirmediğim için doktor yasmin verdi

Bana yeter 2 tane çok bıle rabbım acılarını gostermesın inş ben yasmın kullanmıştır banan dokundu kıllanmantuylenme kılo aldırmıstı polikistik overım adet duzensızlıgınıcın 1 yıl kullanmıştım

Bende de polikistik var o yüzden de kullan iyi olur dedi yan etkisi çokmuş of

Canım zamanında duzelir
Önceden Normalde 3saate bı maması vermem gerekiyordu 2saate bı kalkardı çünkü mamayı az yiyordu yarışı icerdi diğeri tamamlatirdm.kilosu iyi dedi
Şimdilik 4saate bı mamayı besliyoruz sabah 6da uyanır 9da mamayı verip uyurdu
10bucukda 11e doğru kalkar.1de mama verip u 1bucuk saat uyur.
5te mama veririm 1 saat uyur kalkar.
Akşam 8 yada 9da yatar sabaha kadar uyur. Uyurken gece 12de 4de ağlar maması veririm hemen uyur. Şarkı soyleyerek uyutuyorum öyle alistirdim. Mama vermeden önce bezini değiştiriyorum

Son düzenleme:
Hangi mamayı kullanıyorsun canım

Ay bizim sizle her şey aynı gidiyor üç dört gündür kucakta gezmek istiyor.kucakta yürürken durunca ağlamaya başlıyor maymun etti hepimizi

Az dediginiz ne kadar almis benim de 5 gün sonra doktor randvum var bakalm ne kadar aldi gorecegiz

Bende istemiyorum bana yeter çok şükür varlığına başka istemem. Ben daha korunma yöntemi seçmedim spiral takmayı düşünüyorum ama. Bu arada ne yaptın evine geçtin mi

Bende istemiyorum bana yeter çok şükür varlığına başka istemem. Ben daha korunma yöntemi seçmedim spiral takmayı düşünüyorum ama. Bu arada ne yaptın evine geçtin mi
Yarın ev temizlenecek geçiyoruz eve alışveriş yaptık yemek yaparım diye bakalım sen alıştın mı nasıl gidiyor uykuların nasıl

Ay bizim sizle her şey aynı gidiyor üç dört gündür kucakta gezmek istiyor.kucakta yürürken durunca ağlamaya başlıyor maymun etti hepimizi
Bizim kucakta gezme olayı daha önceleri başladı ama özellikle bana aşırı nazlaniyo. Yalandan ağlamalar mizirdanmalar kiyimsiz olduğumu öğrendi malesef

Kehribar kolye alacak mısınız diş çıkarırken iyi diyorlar
Ben oğlumda aldım 2 aylıkken takmaya başladı ve hala daha takıyor ve ondan mıdır bilmem ama ben hiç dişlerinin attığını anlamadım ne ateş ne huysuzluk hiç birşeyi olmadı
Kızıma daha almadım

Ben almak isyoyrim esım küçücük bebeğe olmaz boynuna dıye boğulur bısı olır sıreklı twktırmam dıyor
Bence al alışsın sonradan takınca benimsemiyoelar sürekli elleri ona gidiyor kız kardeşim 6. Ayında takmaya başladı kızına ama takmadı

Bende 3.ye no diyorum ve spiral düşünüyorum ilaç içmeyi sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…