2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de aptamıl kıllanıyorum 2 3 güne bır yapıyor ve çok kokuyor

Kedısı olan arkadaşlar bebekle araraları nasıl kıl tüy ısını ne yaptınız
Benim kedim bebek geldiği günden beri bebeği kıskanıyor sürekli kendisi daha çok ilgi ve sevgi istiyor bebeği seveni gördüğünde küsüyor.Eve biri geldiğinde ilk bebeğe mi bakacak kendine mi bakacak kontrol ediyor bebeği severlerse gidip küsüp yatıyor.Kıl tüy işi aynı tüyü dökülmeyen kedi maalesef tek sfenks olduğu için tüy elbette dökülüyor

Merhaba tekrardan Philips Avent Natural Biberon kullanıyoruz. Başlık degisimi yapan annemiz oldu mu ? 1 numaradan 2 ye geçiş. 2 numara 1 aydan sonra diyor ama ben kullandım bugün sanki hava yutar gibi oldu.
Ben hala büyük başlıklı avent biberonu kullanıyorum 1 e mi geçilecekti

Benım kedı de küs benle sadece büyük oğlanla ıyı bıze yanasmıyor yatak odasına almıyorum hıc sınır oluyor

Benım kedı de küs benle sadece büyük oğlanla ıyı bıze yanasmıyor yatak odasına almıyorum hıc
İlk aldığımız 0+ olan başlı üstünde 1 yazıyor bende ondan devam ediyorum. Değiştirmedim. Sadece büyüdükçe mama miktarları artacak ya bu akışta iç Allah iç bitmez
Bende aynı ucla devam

Benim kedim salona girmiyor eskiden beri öyle alistirdik. Kapının girişinde yatar. Bebekte geldiği zaman salonda yattik Ama 1 aylıkken yinana getirdim bizim kedi korktu kaan elini oynatinca kaçtı. Scotish fold benim ki tüy döküyor traşını yaptırıyoruz düzenli. Ama istesemde muffine kaanin yanına pek yaklaşmiyo iç dış parazit yaptığında tuyle ilgili sorunda olmaz yatağına girerse eğer rulo ile temizliyorum Ama rahatım oraya da girmiyo çünkü kıskanıyo

Benımkıde scotosh benım bebeğe hıc yanasmıyor yanına gıtmıyor traş ettırmıyorum psıkolojı bozuluyormıd her gün elımde tüy toplayıcı olıyor

Bizim büyük olanın çok da umrunda değil bebek mebek ağlayınca kaçıyor sadece ufak olan çok kıskanç ve meraklı hiç ayrılmıyor yanımızdan emzirirken ayak ucumda hep. Beşik yasak (kedi yasaktan anlar Mı ) hep beşiğe çıkıyo ama kızıma hiç temasta bulunmadı. Koklayıp yatıyor yanımıza ağlayınca o da kaçıyor

İlk aldığımız 0+ olan başlı üstünde 1 yazıyor bende ondan devam ediyorum. Değiştirmedim. Sadece büyüdükçe mama miktarları artacak ya bu akışta iç Allah iç bitmez
Yaa doğru o halde.Belki de ek gıdaya geçince aldıkları mama miktarı da azalır kendimi öyle motive ediyordum

Kızlar bebeğinde konak olan var mı nasıl geçirdiniz? Kızımda yeni başlıyor kenarlardan çok yayılmadan temizlemek istiyorum
Benim kızımda da konak olmaya başlamıştı.
e bebekten mycey marka konak tarağı aldım. Duştayken saçını köpükledikten sonra önden arkaya, arkadan öne doğaçlama taradım tertemiz oldu ilk kullanımda.

Bebeğim hasta olmuş sabaha kadar öksürdü yarın doktora gideceğiz ne yapmam lazım hemen iyileşmesi için o öksürdükçe benim ciğerim parçalanıyor
Geçmiş olsun benim bebeğim de hasta oldu hala da geçmedi burun akıntısı ve öksürük ile başladı burnu tıkandı halsizlik oldu. En çok halsizlik olunca korktum. Normalde çıt sesi olsa uyanan oğlum yanında gürültü yaptığımız halde uyanmadı hiç keyfi yoktu sürekli uyuyordu çok korkmuştum o durumdan. Şimdi öksürük ve burun tıkanıklığı hala devam ediyor ben doktora götürmüştüm aynı gün nezle demişti ilaç verdi bide deniz suyu ile burnunu temizliyorum hala.

Yani onlar için pozisyon önemli değil Allaha emanet istiyorlar ki dümdüz yatak pozisyonunda da verelim bebek fizyolojisi musaitmis gibi. Önemsiz.
Saçmalık.
Dümdüz yatarken bi şeyler içmeye çalışsınlar bakalim yapabiliyorlar mi.
Ben şuna inanıyorum annelik içgüdüsü diye bi sey var ve bi sey yaparken içimize siniyorsa doğru sinmiyorsa bi huzursuzluk oluyorsa orda yablis giden bi sey olacağını düşünüyorum. İstisnai durumlar haricinde hep iç sesimi dinleyerek ilerliyorum. Sizinde bu duruş şekli içinize sinmemis ki sorup emin olmak istemissiniz. Dümdüz beslemeyin de ister kolda ister bi yastığın üstüne yatırıp ne kolayiniza gelirse öyle besleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…