2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 3. Ay sonrası göz rengi değişir mi?
Yaşına kadar değişen olduğunu söyledi bizim doktorumuz benim kızımda doğduğundan beri aynı göz rengine sahip koyu haki yeşili bi renk değişmedi göz kontrolünde sordum çok erken dedi
Siz herkesin sorularına koşarken şu an size cevap vermek değişik hissettirdi

Ben bazı mesajları uyku arası tek göz okuyup yanıt verdiğimi düşünüyorum vermemiş oluyorum size de oluyor mu kafa kalmadı varsa takviye önerileriniz alırım
Demir ilacı ve imom latte kullanıyorum ama hiç iyi değilim bedenen de, çok halsizim uyuyorum da aslında bebeğe dönüşümlü bakıyoruz ama elim kolum kalkmıyor hiç

Ayrıca belini benim gibi doğrultmakta zorlanan arkadaşlar geçen hafta fizik tedaviye gittim.Kas tutulması olduğunu söyledi.spinal anesteziden falan diye düşünmüştüm.İğne yaptı.Bir hafta içerisinde geçti.İstirahat eteceksin dedi defalarca kez e tabi ben de güldüm bizler için ne mümkün istirahat etmek
3 ay dolsun demisti doktor bana spor icin
ben doğum yapalı 3,5 ay oldu erken doğdu 1 ay benim minnosum. Dün anladım ki 3 ay bile erken

Çok haklısınız ben çok sabırsızım istiyorum ki hemen hersey eskisi gibi olsun.Olmayınca da çok şaşırtıcısına gibi şoklar içerisinde üzülüyorum Diyetisyene de başlayacağım Salı günü.Eski formuma ulaşmak için kendime bir ay vermiştim.63 kg şuanki halim normalim 57 idi hiçbir şeyim olmuyor yaz geldi.Yemek çok güzel tatlı karbonhidrat ama

Benimde o sezaryen göbeği dedikleri kaldı ya nasıl gidecek

Ay olur mu öyle şey
Bizim kara kaşlı kara gözlü küçük kız da kumral saça ve yeşil göze doğru gidiyor ama ablası doğduğundan beri net maviydi bilemedim o sebeple.

İnşallah değişmiyordur ya

Büyüğü direkt sarışın mavi gözlü çıktı ve devam etti, küçüğü dönüyor gibi de nereye dönüyor belli değil

Ben kanguru aldım başka türlü ev işi vs yapamıyorum bebeğimde içerde uyuyor böylelikle. Yoksa gündüz zaten uyumuyor hep kucakta gerçekten zor Allah yardımcımız olsun Bizimki meme mutlusu Allahtan o konuda rahatım çok şükür
Ah kolik 3. Aydan sonra azalıyor diyorlar inşallah geçer en kısa sürede
Kendi kendine gaz çıkarmayı çözdüğünde sanırım rahatlayacak. Umarım mızmızlık alışkanlık olarak kalmaz

Kızlar ben de DIYETİSYEN eşliğinde diyete başladım hem süt arttırıcı hem zayıflayacağım bir diyet yazdı üçüncü günüm bugün daha da alıştım
Ya ben gebelikte diyetisyenle çalışmıştım bi süre ama şimdi diyetisyene başlasam bile onun verdiklerini yapamıcam muhtemelen. Menü olarak verdiklerini yapmakta zorlanmıyor musunuz ben çünkü daha yeni yeni bi çorba falan yapmaya başladım dün hatta ahdjjsks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…