2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya ruh halimi özetlemişsiniz resmen. Kendimi yemeye verdim bi de işin kötüsü. Bulduğum her vakitte saçma sapan besleniyorum. İnşallah ben de dediğiniz gibi düşünüyorum biraz daha bağımsızlaşacaklar inşallah oturunca

Valla aynı şeyi düşündüm canım oğlum aşılarda bana mısın demiyordu kızımda halsizlik ağrı oldu inleye inleye uyudu hep yavrum

Yok yaa karakter veya acı eşiği onlarda da var sanırım benim oğlanda çok ağladı iç çeke çeke ama abi öyle değildi bir ııı derdi geçerdi.
Şifa olsun kuzuya aşıları

Ben eski kıyafetlerimin heosine sığıabiliyorum. Ama sezaryen yerimde şişlik kaldı. Bu geçer mi merak ediyorum. Alt karnım şiş duruyor. Bir de karnım çok gevşek. Kas çalışıyorum umarım toparlanır.

Gerçekten öyle bende diyorum şu kolik olmasa da herşeyin tadına varsam diye. Bizim ki de sürekli ayakta dolanmamı istiyor pertim çıkıyor dün 6 saat ayakta gezdirdim pert oldum asla oturmama izin vermedi ağladı oturduğum an. Bizde de piyanolu halı var onda 15 dk duruyor sadece. Kriz anında da kesintisiz ağlıyor meme de almıyor asla o kriz anında

Elleme Iznin ayakta bitiş tarihinde mi yeni rapor alabiliyoruz? Benim ayakta bitiş 22 nisan isbasi kontrol tarihi 23 nisan

Mesajim eksik kalmis ellemeyin 2 ayı dolan bebek 6 saat uyuyabilir demisti cocuk doktorumuz

Aynı şekilde durumumuz. Kg verdim ama sanki hamur karnım çek çekiliştir

Kendi hekimimle konuştum o verdi sağolsun çalıştığım yerde sknti çıkarmadı doktorunuzla konuşabilirsiniz
Özel sektörde misiniz ve alının rapor ne bende Mayıs 24 iş başı ama özel sektördeyim diye 6 ay ücretsiz izin talebinde olmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…