2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ne iş yapabildim ne de uyuyabildim. Hatta tuvalete bile zor gittim
Bizimki genel olarak öyle, yani hep yanında ya da kucağında olacak asla ana kucağında 10dk da fazla durmuyor. Şöyle Bi 20.30 dk oynayacakmi acaba oyuncaklarla diye düşünüyorum. Hep yanında istiyor

Goon 2 numara aldım 4-8 kg diyor ama küçük geldi bize ya. Molfix in 3 numarasını kullanıyodum kilo öyle yazınca goon da olur sandım bana küçükmüş. Ama içinin yumuşaklığını falan sevdim
Molfix 2 kullanıyorum aslında ama. Bacakları hep iz. Küçük demekki

Kızlar e bebekten termos aldım dışarıda falan mama yapabilmek için fakat mamayı neye koyup götürsem sizce kavanoz falan mı

Bizimki de bugün atak mı geçiriyor nedir ne emdi ne uyudu devamlı ağlıyor mahvolduk yine

Bizimde öyle ya 3 günde bir yapıyor geçen hafta 6. Gün yaptı ah bir kutlamalar bir sevinçler sırtına kadar geçiyor kaka tabi her seferinde hoop banyoya
Arkadaşlar maxi cosi leona 2 bebek arabası alan kullanan var mı acaba ben bu cabrio fix anakucağını takamıyorum
Maxi cosi lara2 kullanıyorum cabriofix anakucağını bir aparat aldık ikisine de uyumlu onunla arabaya takıyorum canım böyle birşey olabilir mi?
Biogaia ikinci kutuya geçen var mı kızlar bizimki bitti yeniden aldınız kullanıyor musunuz ?
Biz geçtik şuan iş görüyor ama biraz gözlemleyip nurseharveys alabilirim memnun kalan çok burada

Maşallah geçmiş olsun. Ne kadarlık oldu ki bebiş. Nerde yaptırdınız? Bizimki de biraz toparlansa yaptıracaz.
54 günlük şuan teşekkür ederiz 40 çıkınca yaptıralım diyorduk bugüne kısmetmiş. Özel bir klinikte yaptırdık tanıdıklar hep orayı tercih ediyordu memnunda olunca yaptıralım hemen iyileşsin dedik. İlk aylar sünnet için çok değerli zamanlar diyorlar hem bezindeki çiş iyileştirir dedi doktor. Bakalım şimdilik ağrı kesici etkisinde inşallah kolay bir süreç olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…