2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
B Buddy x acıbadem tamamlayıcı sigortamız vardı tamamlayıcı sigortaların çoğu rotavirüs aşısını karşılamıyormuş o yüzden ücretli yaptırdık
Bizim Allianz karşıladığını söylemişti doktor canım daha yaptırmadık geçmiş olsun ne kadars yaptırdın? Bebiş nasıl şimdi bir etkisi oldu mu ateş huzursuzluk vs

Bizimki de öyle probiyotik kullanıyoruz ama değişmedi. İshal denmesi için günde çok fazla kaka yapması gerekiyormuş. Bizim 2 günde bir yapıyor.
Benim bebeğimde sarı sulu pütürlü kaka yaptı. 4 gündür probiyotik kullanıyorum. Bende acaba probiyotik yüzünden mi oldı diye düşünmüştüm. Bildiğin su içinde yüzen pütürler var gibi. F FiruzeSalahova

Bizim Allianz karşıladığını söylemişti doktor canım daha yaptırmadık geçmiş olsun ne kadars yaptırdın? Bebiş nasıl şimdi bir etkisi oldu mu ateş huzursuzluk vs
Belki allianz karşılıyor olabilir 1742₺ ödedik uyuyor bebiş şu an için bir etki göstermedi böyle devam eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…