2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Biogaia ikinci kutuya geçen var mı kızlar bizimki bitti yeniden aldınız kullanıyor musunuz ?

Premature bebekleri rota virüs aşısı yaptırmayın dedi doktorum.synagis aşısı vurdurdum premature icin virüsu korumak için baya pahalı ilaç premature olduğu için ücretsiz aldık

Bebegim 50 günlük kızlar bugun memeden hiç ayrılmak istemedi. Huzursuz da degil anlamadim. Sütü iciyor sonra beni emzik yapıp uyuyor arada gaz cikariyor. Ayirdigimda huzursuzlaniyor. Tüm gün döngümüz buydu üzerimden ayrılmadı. Basina gelen var mi? Insallah gecicidir

Günlük rutinim

Daha bir kaç gün önce aynısını yaşadım ertesi gün düzeldi memede uyuduğu da oluyor ama bu aralar gaz çıksın çıkmasın kucakta durmayıp yattığı yerde bakınırken el ayak oynatıp yoruluyor gözler gidiyor ve uyuyor kısa da olsa. Ama gazı falan varsa kakasını kendi yapamıyorsa meme istiyor içerken başlıyor bombardımana

Bizim de 47. Gün atak mıdır nedir asla durmuyor huysuz iş yapamıyoruz kucakta olmak istiyor koyunca ağlıyor

Gaz olunca bizimkide öyle canım..meme de rahatlıyor

Kesinlikle böyle.. Memede patır patır sallıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…