2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Bugün smear aldı doktor kontrolüm vardı her şey yolunda şükür ama karnımda hafif hafif ağrı başladı adet ağrısı gibi sökülecek sanki 46. Gün doğumdan acaba erken mi adet olcam

Maşallah gerçekten Allah güç kuvvet versin

Göz muayenesi için göz doktoru gittiğiniz değil mi anneler ben 3 doktor için görüştüm hepsi de yenidoğan olduğu için reddetti şehir hastanesinden randevu almak da imkansız
Canım extra bir şey yoksa 1 yaşta göz doktoruna gidiliyor diye biliyorum. Sağlık ocağı veya çacuk doktoru ilk bakıyor.

Göz muayenesi için göz doktoru gittiğiniz değil mi anneler ben 3 doktor için görüştüm hepsi de yenidoğan olduğu için reddetti şehir hastanesinden randevu almak da imkansız
Biz gittik bugün randevu bulmak zordu ve her hastane bakmıyormuş yenidoğana bide 6. Ayda gidicez yanlız gittğim hastanede göz arkalarına bakamadı cihaz yok dedi başka hastaneye gidicem bir sonrakinde

Ben de öyleyim ve ne olsa düzelirim bilmiyorum. Her şey yolunda mı değil mi doğru mu yanlış mı. Odadan çıkabilecek miyim. Her şey daha kolay olacak mı. Hakediyo muyum bebeğimi kafam patlamak üzere. Herkese yabancılaştım. Eşime anne kardeşime kesinlikle eskisi gibi değilim

İnanın sizinle aynı durumdayım

Bebek mememi kopardı koparacak onunla ilgileniyorum bir da gaz sancisi var sanirim susmuyor memede bile
Ay beninde durum aynı memeyle cebelleşiyor
Ped takarken kapak kullanıyor musunuz tek ped benim göğsümü yara yapmıştı
Yok takmıyorum direkt ped hatta bazen pedsiz olduğum oluyor
Aa la rochenin o serisini kullanabiliyormuymuşuz ben kendime bile kullanmıyordum bebekle temas ediyorum diye öğrendiğim çok iyi oldu.

Ben bitmeye sürmüyorum ama ecowell losyon var elimde. Bir de tüp bebek bizim acaba onunla alakası ne onu bilemedim
Bende hafta da 1 şampuanlıyorum hafta da 2 veya 3 yıkıyorum şampuan mustela var elimde bir sonraki yıkamada olmadı onu deneyeyim teşekkür ederim

Bu hafta dr gideceğiz sorayım o zaman bi yine de

Bu arada sizin de mi beyaz tenli bebiş

Bize 6 saaten fazla vermiyoruz dediler eve yolladılar sizn kaça düşünce eve göndermişlerdi insAllah geçer ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…