2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yenidogandwn sonra belini karnını her yerini kapatıyor molfix kullanıyorum herkes ne güzel kg verdim diyor en son 81.4 idim ama çok yiyorum ve farkındayım kg aldim gidik falan aldı başını gitti felaket sismanin eşim 90 kg ben ondan iri duruyorum moralim bozuluyor
Su an bende olmuşumdur 90 diye düşünüyorum çok.acikiyorum ben

seymaben seymaben canım nasılsın uzun zamandır yazmadın Amerika’da doğum yapacaktın sanırım doğru mu hatırlıyorum 🤭 nasıl geçti bebiş nasıl

Baby mom ince belli göğüs pedi mutlaka alıp deneyin süt akıtmıyor sızdırmıyor doğum yaptığım günden beri ped kullanıyorum.Bir de çoğunlukla bebeğimi de alıp dışarı çıkıyoruz haftanın birkaç günü hiçbir şekilde sızdırdığı görmedim farklı bir marka kullanıyordum bundan önce o akıtıyordu ama

Bakalım kaç dakika duracak yanıma koltuğa aldim🤣🤣😁😁

Eklentiler

• IMG_20240324_212016.jpg
    IMG_20240324_212016.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 77
Ben de merak ediyorum onu mplfix çok kızartıypr bacaklafını 3 numara olmasına rağmen. Sarı paketi mi mavi paketi mi kullamıyosunuz goon da
Sarı paket kullandım hem daha yumuşak hem lastikleri hem de yapışkanı daha iyi
Bugün sadece 2 saat uyudu 😕 banyo yaptırdım belki iyi uyur diye uyuyor uyuyor uyanıyor ağlayarak 😢 gücüm kalmadı artık gece uzun gibi
Bugün bizimki de bugün böyle uyuyo 15. Dakikada çığlıkla kalkıyo bende banyo aldırdım umarım işe yarar

Bugün sadece 2 saat uyudu 😕 banyo yaptırdım belki iyi uyur diye uyuyor uyuyor uyanıyor ağlayarak 😢 gücüm kalmadı artık gece uzun gibi
Benimki de sabah 5den beri toplasan1.5saat uyumuştur. Şuan birde ev curcuna bebegi alip gittiler salona bende oda da sinir krizi gecirip ağlıyorum. Ay ne olacak bu böyle kızlar ne zaman bitecek...

Benimki de sabah 5den beri toplasan1.5saat uyumuştur. Şuan birde ev curcuna bebegi alip gittiler salona bende oda da sinir krizi gecirip ağlıyorum. Ay ne olacak bu böyle kızlar ne zaman bitecek...
Bende birazdan bebekle birlikte ağlayacağım galiba kolumu kaldıracak halim yok sanki 12 saat boyunca inşaatta çalıştım

sıkıntı hiç bitmiyor ki bir sıkıntı olmasa dahi kendimi yetersiz görecek bir konu bulup kendi kendimi üzebiliyıorum.Sütğm bebeğe en başından beri yetmiyor.Mama destekli gidiyoruz memede kaldığımı süre git gide azalıyor gibi geliyor çok üzülüyorum sütümü artırmak için ekstra çaba sarfetmem gerekiyorsa da bebeğime kendim bakıyorum gün içerisinde kendimle uğraşıp ilgilenecek pek vaktim olmuyor.Süt sağımı artması için yapamıyorum yani.Geceleri de emmek pek istemiyor ağlıyor biberon kolay geliyor biberonde içerek uyumak istiyor

X