2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimki 1ay 5günlük doktora kontrolde sordum hala beslemeye 2 saatte 1 olarak devam mı edicem diye evet dedi🥲 kilo alımı normal olmasına rağmen halbuki 3 saate falan çıkartırız diye umut ediyordum bazen uyumak istiyor cunku.
Ay o zaman normal 🤩 2 ayinda buyuk ihtimal uyandirmayin derler 🤲🏼 ama ben şöyle yapiyorum benim oglus acikinca kipirdanmaya basliyor 15 dakikaya da agliyo ilk kipirdanmada uyanmadan mamasini veriyorum uyurken iciyor sonra gazini cikartiyorum uykusu bolunmeden geri yatiriyorum o da guzel uyumus oluyo bende 15 20 dakikada isimi bitirip geri uyuyorum ikimiz icinde guzel oluyor 🤩

Yok hic yaşamadım böyle bir durum bir de ped kullanıyorum belki o yüzden farketmemişimdir 😊

Benimki 1ay 5günlük doktora kontrolde sordum hala beslemeye 2 saatte 1 olarak devam mı edicem diye evet dedi🥲 kilo alımı normal olmasına rağmen halbuki 3 saate falan çıkartırız diye umut ediyordum bazen uyumak istiyor cunku.

Evet sütyenin içine yerleştiriyorum işlerimi hallediyorum. Ama full eğilip falan denemedim hiç ayakta normal işlerde sorun yaşamadim yemek hazirlamak kahvalti supurge yapmak gibi

Umarım yaşamayız diyelim 🥲🧿

YA herşey değişebilir tabii umarım yaşanmaz ama 🙈 evet naturel response olan
Benimki 1 aylıkken doktorumuz 3 saat uyumasina müsaade edebilirsin demisti

Ay o zaman normal 🤩 2 ayinda buyuk ihtimal uyandirmayin derler 🤲🏼 ama ben şöyle yapiyorum benim oglus acikinca kipirdanmaya basliyor 15 dakikaya da agliyo ilk kipirdanmada uyanmadan mamasini veriyorum uyurken iciyor sonra gazini cikartiyorum uykusu bolunmeden geri yatiriyorum o da guzel uyumus oluyo bende 15 20 dakikada isimi bitirip geri uyuyorum ikimiz icinde guzel oluyor 🤩
Benimki uyurken asla gaz çıkartmıyor ya

Yok hic yaşamadım böyle bir durum bir de ped kullanıyorum belki o yüzden farketmemişimdir 😊

Evet sütyenin içine yerleştiriyorum işlerimi hallediyorum. Ama full eğilip falan denemedim hiç ayakta normal işlerde sorun yaşamadim yemek hazirlamak kahvalti supurge yapmak gibi

Umarım yaşamayız diyelim 🥲🧿

YA herşey değişebilir tabii umarım yaşanmaz ama 🙈 evet naturel response olan
Bizim doktor 1. Aydan sonra bırak istediği kadar uyusun dedi bizimki zaten 2-3 saate bir kesin uyanıyor

Benimki de öyle. Anormal bir durum muymuş ki?

Bizde yarın 40 günlük oluyoruz aynı şekilde çok gürültülü yapıyor kakasını sütü çok içtiklerinden bence ya 😬

Bizim ki de öyle 😂 33 günlüğüz

48 gün hala öyle 😃
Birkaç yerde alerji belirtisi olabilir makat çatlağına sebep olabilir diye okudum madem yalnız değilim sorun yok o zaman 😄

Sezaryen sonrası göbeği kalanlar ? 75le doğuma girdim 65e indim . 60la hamile kalmıştım normal kiloma pek bişey kalmadı ama göbeğim var :KK43: yani öyle sarkık değil ama göbeğim dümdüz değil. Ayva göbekten daha büyük dar giyince çıkıveriyor hemen .. ilk 10 gün geceleri korse taktım sonra kullanmadım. Keşke kullansaydım. Dikişlerden korktum biraz. Sizde durumlar ne ?
Ben 55le hamile kaldım şuan 52ye düştüm ama dediğin göbek aynı şekilde bende de var kiloyla alakalı değil sanırım

3 numara beze geçen var mı? 2 ye geçtik ama sanki bacakları çok sarıyor gibi sleepy

Yenidogandwn sonra belini karnını her yerini kapatıyor molfix kullanıyorum herkes ne güzel kg verdim diyor en son 81.4 idim ama çok yiyorum ve farkındayım kg aldim gidik falan aldı başını gitti felaket sismanin eşim 90 kg ben ondan iri duruyorum moralim bozuluyor

X