2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin oğlunuza inşallah peki gelişimsel açıdan (boy kilo olarak değil) örneğin ek gıdaya geçiş ya da sırt üstü dönme döndürme zamanları gibi bunları dogması gerektiği zamana göre mi olacak yoksa doğduğu zamana göre mi bunları gözlemleyemiyorum ve anlayamadım ben açıkçası

Amin cnmek gıda geçiş yapmk icn nezmn geçeceği bilmiyorum doktora söylerim onu.

Hep kusuyor diye sütünü içtikten sonra ana kucağına koyuyorum dik oluyor ikidir kusmadı ve uyudu ana kucağında gündüz uykuları için iyi oluyor
Benim bebeğim de o kadar çok kusuyor ki ağzımdan burnumdan çıkıyor çok üzülüyorum bütün üstü başı her yeri Islanıyor. Üstelik kaka yapamama problemimiz de var. Bugün az az ve sık sık beslemeyi denedim kusması çok azaldı sizde bir deneyin belki fayda görürsünüz eğer çok açsa da ara vere vere besledim. Biraz emdi vakit geçti mama verdim emzik verdim sonra tekrar mola verdim gibi bu sürede de hafif dikey yakın pozisyonda tutuyorum

Kızlar 3 gündür akşamları tansiyonum yükseliyor başım ağrıyor. 13-8 oluyor.
Aynı durumu yaşayan var mı? Ne yapmalıyım? Çok evham yapıyorum

Kız iyi ki eltim yok yoksa eltim misin diyecektim. bnm kaynana da aynı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…