2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Göz randevusu bulamadım devlette randevusuz gidebiliyor muyuz bebek için 1 ay 10 günlükte kalça ultrasonu oldu doktor göz için de baktırın göz doktoruna dedi
Canım biz burda göz ölçümüne gidip direk elden randevu alıp baktırdık yoksa diğer şekilde bulunmuyor zaten. Belki orda da öyle bir sistem vardır sordurun istersen.

Bugün kahve date yaptık oğlum ve bi arkadaşım minik kızı 🥰❤️
Cokk Iyi geldi..
Havda ısındıkca biraz keyfim Yerine geliyor sanki..
Dun gece yine uzuuuunnn bir geceydi kaka, gaz.. iyi ki çıkmışız evde kafayi yicem tim bugün çok bunaldım.
Bide ben salak gibi barbunya yedim dün çocuk ondan duramadi gazdan bence çünkü uzun zamandır böyle olmamıştım mahvoldu yaa.. Rezene kimyon içiyorum ama ona ragmen bence oğlumda etkilendi.
Az yedim bısey olmaz vs diye videolari görünce.. Asla Yemem bidaha 😪
Sabah 4 kere pirt pırttt kaka yaptı 🤢

Bugün kahve date yaptık oğlum ve bi arkadaşım minik kızı 🥰❤️
Cokk Iyi geldi..
Havda ısındıkca biraz keyfim Yerine geliyor sanki..
Dun gece yine uzuuuunnn bir geceydi kaka, gaz.. iyi ki çıkmışız evde kafayi yicem tim bugün çok bunaldım.
Bide ben salak gibi barbunya yedim dün çocuk ondan duramadi gazdan bence çünkü uzun zamandır böyle olmamıştım mahvoldu yaa.. Rezene kimyon içiyorum ama ona ragmen bence oğlumda etkilendi.
Az yedim bısey olmaz vs diye videolari görünce.. Asla Yemem bidaha 😪
Sabah 4 kere pirt pırttt kaka yaptı 🤢
Ben çok ciddi diyet yapıyorum gaz açısından.Yiyeceklerden gaz olmaz lafına inanmıyorum iki çocuğumda da net gözlemledim bunu.Dikkat edince çok daha rahat oluyorlar

Ben çok ciddi diyet yapıyorum gaz açısından.Yiyeceklerden gaz olmaz lafına inanmıyorum iki çocuğumda da net gözlemledim bunu.Dikkat edince çok daha rahat oluyorlar
Hangi gıdalardan uzak duruyorsun? Bende dikkat etmek istiyorum ama yasak olmayan birsey yok

Hangi gıdalardan uzak duruyorsun? Bende dikkat etmek istiyorum ama yasak olmayan birsey yok
Evet maalesef pek seçenek yok☹️sadece kırmızı et, tavuk-hindi, ıspanak yemeği, biber dolması, kıymalı patates yemeği ve sakatat yiyorum.Sakatat bende güzel süt yapıyor hem.Çorba yayla ve şehriye içiyorum, bazen bunları sebzeli içiyorum havuç ve patatesle.Bazılarında patlıcan da gaz yapmıyor fırında yapıldığında ama bende yaptı

Vallahi bende hiç yemiyordum. Bi hoca gördüm. Nette Olmaz vs deyince azcik, yedim. Yemez olaydım 😒

Kizlar günaydın 🌸
Prima P.Care kullanıyorum kızıma 1 numarada hep bezin lastik kısımlarının izi kalıyor 2ye geçtim ama o da büyük geliyor gibi bazen sızdırıyor. Ne yapacağım kullanan var mı :KK43:
Bir de 2 paketten fazla alma 3haftada büyüyorlar bez elinde kalır dediler üstüne 2 paket daha aldım ben 😒

Kizlar günaydın 🌸
Prima P.Care kullanıyorum kızıma 1 numarada hep bezin lastik kısımlarının izi kalıyor 2ye geçtim ama o da büyük geliyor gibi bazen sızdırıyor. Ne yapacağım kullanan var mı :KK43:
Bir de 2 paketten fazla alma 3haftada büyüyorlar bez elinde kalır dediler üstüne 2 paket daha aldım ben 😒
Günaydın 🌺 Primayı bilmiyorum da ben Sleepy bionatural kullanıyorum gece uykusuna yatırırken 3 numara bez bağlıyorum gece bez değişimi yapıp uykusunu açmamak için biraz sıkı bağlarsan sızdırma yapmaz diye düşünüyorum. 2 paket 2 numara bitirdim 3.paketi açtım. Günde en az 5-6 bez değişiyor 2 paketi rahat bitirirsin

Günaydın 🌺 Primayı bilmiyorum da ben Sleepy bionatural kullanıyorum gece uykusuna yatırırken 3 numara bez bağlıyorum gece bez değişimi yapıp uykusunu açmamak için biraz sıkı bağlarsan sızdırma yapmaz diye düşünüyorum. 2 paket 2 numara bitirdim 3.paketi açtım. Günde en az 5-6 bez değişiyor 2 paketi rahat bitirirsin
Yaa teşekkür ederim iyice sıkarsam canı acır diye çekiniyordum şimdi bezini bağladım bu sefer hem katlayarak hemde dediğiniz gibi sıkı yaptım bakalım 🙈

Kizlar günaydın 🌸
Kızım 4 kiloyu yeni geçti 2 numara kullanıyorum prima p.care den lastikleri biraz sıkı bağlıyorum sızdırma yapmıyor 1 de bak kısmında iz kalıyordu

Bebişleriniz gece uyurken hiç ses çıkarıyor mu kızlar ya yutkunmaya çalışıyor ya garip garip sesler çıkarıyor rahatsız olduğu her halinden belli ama gözleri de kapalı uyumaya devam ediyor oysa eller kollar sürekli hareket halinde böyle olan var mı o böyle diye uyuyamıyorum

Kızım 4 kiloyu yeni geçti 2 numara kullanıyorum prima p.care den lastikleri biraz sıkı bağlıyorum sızdırma yapmıyor 1 de bak kısmında iz kalıyordu
Benimkinin 1ay kontrolü bugün kaç kilo henüz bilmiyorum. Dediginiz gibi bu sefer sıktım bakalım ne olacak🙈 Bizimde 1 num da bacaklarda iz kalıyor üzülüyorum öyle görünce🥲
Bebişleriniz gece uyurken hiç ses çıkarıyor mu kızlar ya yutkunmaya çalışıyor ya garip garip sesler çıkarıyor rahatsız olduğu her halinden belli ama gözleri de kapalı uyumaya devam ediyor oysa eller kollar sürekli hareket halinde böyle olan var mı o böyle diye uyuyamıyorum
Yeni yeni şapırdatma yalanma gibi ses çıkarıyor benimki de

X