2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ay benim kayınvalidem de aynı.Bebegi kucağına alıyor bebek ağlıyor şeklini bile değiştiremiyor sonra herkese ben söyle baktım böyle baktım böyle duruttum diye beş dakika kucağında tuttuğunu iki saat anlatıyor.Cocuk bakamıyor kendi bebeğine de bakmamış aynı şekilde.Hatta misafirliğe kalmak için geldiğşnde hiçbir şey yapmaz.Yemek dahi çocuk baksın.Bazı insanlar böyle oluyor amannn

oznur_musti07 benim bebeğim de prematüre doğdu size birkaç soru sorabilir miyim gelişimlerini anlayamıyorum. Bebeğiniz nasıl suan küvezde kaç gün kalmıştınız,Ne kadarlık doğdu ve ne kadarken küvezden çıktı.prematüre bebeklerde düzeltilmiş ay oluyor ben bunu bir türlü anlayamadım.Bebegim 34+3 te doğdu.Hastanede 39 gün kaldım.3 kg olduğunda küvezden çıkardılar.cıktıgında 40. Haftasıydı düzeltilmişse göre sanırım.gelişimi açısından düzeltilmişti anlayamıyorum.Suan bebeğiniz kaç kg ve kaç cm civarında.Gören herkes çok küçük diyor.Küvezden çıkalı 36 gün oldu.40 haftaya göre hesaplayıp düzeltilmiş ayını şuanki gününe göre mi bakacağız.Sizlerde durumlar nasıl

Merhaba benim bebegimde pramature sorana doğduğu günden bugüne olan süreyi söylüyorm yoksa daha 1 aylık bile olmadı kalça testi için doktora söylediğimizde erken doğduğu için günü tamamlandigi zaman dan sonra 1 ay geçince gelin dedi ama aşıları normal doğum tarihli bende merak ediyorum gelişimini gününü tamamlandigi zamandan itibaren mi gozlemlicez acaba

Benimki de ilk defa 4 saat uyuyor çok şaşırıyorum ama gerçekten işime geliyor sadece korktum bi an normalde maksimum 2 saat uyuyordu bi anda 4 saat uyuyunca gittim kaldırdım. Neyse bi daha ellemeyim

İşte sen de aslında stresten etrafından medet umuyorsun ama insanoğlu işte yeter ki laf ver. Ben bi ara eşime çok stresliyim çok kötüyüm dedim diye o da söylendi sonra bi daha asla söylemedim çünkü anladım destek olmak yerine suçlayacaktı

Benimki de ilk defa 4 saat uyuyor çok şaşırıyorum ama gerçekten işime geliyor sadece korktum bi an normalde maksimum 2 saat uyuyordu bi anda 4 saat uyuyunca gittim kaldırdım. Neyse bi daha ellemeyim
Yok kız elleme deli misin yat dinlen.Hatta benim doktor 15 günden sonra elleme dedi ama ben yine de bir aya kadar 3 saatten fazla uyutmadım sonra saldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…