2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Şimdi eve geldik çok ağladı ya kuzu... Doktor göz muayenisi yapacaktı. Onu görünce yine yaygarası kopardı. Doktor bakamadım. Diğer aya bakalım dedi.
Merhabalar göz muayenesi 2.ayda mı yapıyor kalça muayenesi yapıldı mı

Göz randevusu bulamadım devlette randevusuz gidebiliyor muyuz bebek için 1 ay 10 günlükte kalça ultrasonu oldu doktor göz için de baktırın göz doktoruna dedi

Kızlar şırınga ile burun yıkama yaptınız mı ? Yaptıysanız kaç gunlukken basladiniz ? Oglumun 2 3 gecedir hiriltisi var burnunda agzi acik uyuyor sut damlatip cekiyorum ama degisiklik yok yıkama denesem mi diyorum
Benim oğlum 58 günlük burnunu aspiratör ile temizliyordum ama bu aralar ilk defa şırınga yaptım. Toplam 5 ml serum fizyolojik çekip yarısını bir burnuna diğer yarısını diğer burnuna sıkıyorum

Ykalca bwnimkini dr bakıldı giz muanesi anasaglikta karanlık odada ail3.hekimi mercekle biseyler uaoti ama gözüne bakıyorum dedi bizde ikinci aşıyı olmadık benim eve hemşire q gün önceden arayıp söylüyor

Keşke kimseye laf vermesin eşin bile olsa gün gelir yüzüne vurur senin canın acır. Biliyorum çaresiz kalmaktan kimden yardım isteyeceğini şaşırdın. Kaynanan neden bakmam diyor? Çalışıyor mu yada aynı şehirde mi değilsiniz

Benim ki de yorgunluktan 4 saat uyumuş böyle olunca uyandırıyor musun çok uyuyunca? Normal de hep 2 saatte kendi kalkıyordu
Benim kız da gündüz hiç uyumadığı için gece bayılıyor artık 4 saati buluyor uyandırmıyorum ben de, benim de uykuya dalmam geç oluyor uyandı mı daldı mı stresiyle ama yaklaşık 3 saat uyuyorum o beni baya toparlıyor

Taa en baştan demişti bakmam diye yani mesela yemek yapıp yollar ama çocuk bakamaz kendi çocuklarıma da annem baktı der hep öyle bir özelliği yok çalışmıyor emekli sağolsun arada yemek yapar.
Eşime de laf verdim malesef hiç güvenmem babama bile gün gelir de bakamadın diyebilir kendi kendime laf veriyorum şu ağzımı bir tutamıyorum

Hep kusuyor diye sütünü içtikten sonra ana kucağına koyuyorum dik oluyor ikidir kusmadı ve uyudu ana kucağında gündüz uykuları için iyi oluyor

Canım kendine neden bu kadar negatif enerji veriyosun o senin bebeğin bu zor günler elbette geçecek herkes zorlanıyor ama kötü düşüncelerle dahada zorlaşıyor durum. yapma kimseye laf falanda verme bebeğin onu istemediğini hisseder, daha çok ağlar kendini topla lütfen üzüldüm bu yazıyı görünce anneler herkesten güçlü olur lütfen sen de kendini bu şekilde telkin et bebeğine en iyi sen bakarsın sen onun annesisin.

Evet gerçekten sadece süt içmemekle olsa keşke. Gerçi neye alerjisi olduğunu bulmakta önemli inek sütü proteini alerjisi olmayadabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…