2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Evde egzersizin çok faydasını gördüm ben. Bir de emzirme sürecinde canın çok tatlı çekiyor. Onu da kuru dut kuru incirle falan hallediyorum. Öğlen hindistan cevizi sütü içine yulaf muz vs gibi şeyler koyup yiyorum. Ekmek günde 2 dilim glutensiz ya da tam buğday. Porsiyonlar büyük değil. Günde 1-2 tane yeşil çay kiraz sapı ya da rezene karışımı içiyorum. Ama en önemlisi bol su. Oğlumy şu ana kadar sadece memeyle besledim. Üstelik sağım da yapıyorum. Emzirme kilo vermede en iyi etken. İllaki kilo vereceksiniz. Daha çok yeni doğum yaptık. Kendinize zaman tanıyı.

Benimde duruyor o kahverengi çizgi ama baya incelmiş yakında kaybolur diye düşünüyorum. Botox konusunda bilgim yok malesef ama muhtemelen emzirme zamanı botox yapılmıyordur
Benimki hiç ince değil. Koyu bir kahverrngi olfu. Hamileyken bu kafar belirgin değildi.

Benim kızım da atopik dermatit tanısı aldı her şey tam olarak anlattığınız gibi oldu yüzde akneler gittikçe arttı kulaklara boyuna yayıldı kabuk kabuk olmaya başladı kafada ve kaşlarda konak oluştu en kötü döküntüler popoda oldu açık yara haline gelmeye başladılar bugün doktor kontrolüne gittik ne kullanıyosun dedi ecowell kullanıyordum şampuan+losyon,la roche posayin bi de biodermanın egzama serisini önerdi birini al dedi la roche aldım umarım faydasını görürüm herkes alerji olabilir demeye başladı çevremde en kırktuğum şeylerden biriydi eğer öyleyse çok yorucu bir süreç bizi bekliyor demektir

Kızlar şırınga ile burun yıkama yaptınız mı ? Yaptıysanız kaç gunlukken basladiniz ? Oglumun 2 3 gecedir hiriltisi var burnunda agzi acik uyuyor sut damlatip cekiyorum ama degisiklik yok yıkama denesem mi diyorum

Günaydın.Gece ile birlikte 7-8 kez emziriyorum ilk haftalar daha çoktu bu sayı normal dimi kendimi kötü hissediyorum emzirmeyi ihmal mi ediyorum diye

Günaydın.Bu uygulamanın ismi nedir
Günaydın canım.
Burdan baktım doğum Tarihini girdim.

Günaydın.Gece ile birlikte 7-8 kez emziriyorum ilk haftalar daha çoktu bu sayı normal dimi kendimi kötü hissediyorum emzirmeyi ihmal mi ediyorum diye

Günaydın.Bu uygulamanın ismi nedir
Gerci ben 37 de dogum yaptım. Bu. Tarihin üzerine 3 hafta koymam lazım sanırım anlamadım tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…