2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Valla kızlar eşimin kuyumcu arkadaşı vardı oraya gittik orda bi kolye bi de bilezik beğendim iki tane aldı beğendiğim bilezikten
Eşin ne iş yapıyor dermişim hhahah iyi yapmışsınız hayırlı olsun inş güle güle kullan

Bende alt değiştirme bezlerini çok seviyorum
Benim bi boş odamda yerde alt değiştirme alanı yaptım oraya seriyorum mis iseyene kadar kullanıyorum iseyince atıyorum

Kusmaları nasıl? çok mu kusuyor ? Ne zaman kusuyor
Genellikle ağlamalı kolik saatlerimizde o an emmek istiyor hırsla emiyor bir yandan ağlıyor sonrası kusma o zaman baya fazla kusuyor ama genelde beslendikten sonrasında da kusuyor fazlasını çıkartıyor diye düşünüyorum o anlarda

Kızlar merhaba meme ve. mama ile besleyenler günde kaç kez emziriyorsunuz.Sanırım emzirme sayım düştü benim

Kaç gibi yaptırıyorsunuz ? Gece rahat uyuyor mu ? Bugün yaptıracaktım ama bulunduğum ilde kar yağdı korktum hasta olur diye
8 de banyoya sokmuş oluyorum. Genelde 20:30 da gece uykusuna yatırmış oluyorum. Banyodan sonra emiyorda.. banyo zaten şampuansız olunca 5 dakşka

8 de banyoya sokmuş oluyorum. Genelde 20:30 da gece uykusuna yatırmış oluyorum. Banyodan sonra emiyorda.. banyo zaten şampuansız olunca 5 dakşka
Anladım biraz büyüsün onu deniyim
Kv bana bir yöntem öğretti öyle yapıyorum bu bebişi
Banyo yaptırıyorum bezini takıp yağladıktan sonra iki penye sonra Müslin örtüye sarıp uyutuyorum üstünü giydirmeden
İli uyku yapıyor sonra üstünü giydiriyorum
8de banyo yaptırmak mantıklı ama hemen giydirmem lazım biraz zaman geçsin

Herşeye çözüm buldum da kusmaya çözüm bulamadım, gazını hemen değil de yarım saat sonra çıkarıyorum biraz daha iyi oluyor bu şekilde
Evet ya kusma sinir bozucu takip etmek gerekiyor , gaz bizimde daha iyi şükür.
Nurse harveys jyi geldi
Biogaia kestim.

Son düzenleme:
Rahatlar valla bende deli oluyorum..
Bizimkide geçen annesi falan geldi içerde oturmuş milletle çene çalışıyor. Çocuğu ağlatıp bana getiriyorlar ben mutfakta tek. Elle. Mama. Yapmaya çalışıyorum insan Bi gelir bakar. Demi.
Annesi, misafirler vs gitti agzima. Geleni saydım,. Çocuk çatladı ınsna bi bakar ya dedim, çağırsana beni diyo ben mi çağır am sağır mu kulakların dedim. Baya ağladım o gün

Evet ya kusma sinir bozucu takip etmek gerekiyor , gaz bizimde daha iyi şükür.
Nurse harveys jyi geldi
Biogaia kestim.
Bende sab simplex’i 10 damlaya çıkarınca birde gündüz vermeye başlayınca rahatladık. Eczacı gece yatırmadan önce damlatın dedi o şekilde yapınca çocuk daha beter oluyor uyuyamıyor gündüz damlatınca geceye kadar rahatlamış oluyor uyuyor

Oh iyi bari çok şükür ya,

Canım dün 60 verdim ama erken uyanmaya çalıştı tekrar verdim uyurken şimdi 90 verdim bakalım ne kadar götürecek ya herşey deneme yanılma yöntemi
Evet yaa gerçekten öyle bizde aynıyız, şuan deli gibi ağlıyor neyi var çözemedim vallahi beynim. Sepet gibi oldu 7den beri uyanık, emiyor.
Mama vercem şimdi aç mı nedir anlayamadım.
Gazi vardır diye kemer taktik bilmiyorum ya

Kızlar bebişler dışında bir şey soracağım sizlere.Cilt bakımı için ne tarz ürünler kullanmaktasınız? Az miktarda retinol,asit kullanan var mı ?

Kızlar bebişler dışında bir şey soracağım sizlere.Cilt bakımı için ne tarz ürünler kullanmaktasınız? Az miktarda retinol,asit kullanan var mı ?
Bende merak ediyorum.
Göz. Altı torbalarm pazar torbasını gibi oldu ama Kullanacağım üründe sanırım hamileyken kullanılmıyor diye açmamıştım

Bu erkeklere noluyor böyle anlamıyorum ya. Ne destek oluyorlar ne anlayış gösteriyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…