2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Arkadaşlar tam 1 haftadır bebeğim akşam 4 5 saat uyanık kalıyor bi türlü uyumuyor 5 dk da bir uyanıyor asla uyumuyor direniyor resmen. Atak haftası felan diye mi böyle neden böyle oldu ki :KK43:
Bizimde Öyle 🥺 hatta az önce bende ağladım sinirden.
Aksam. 7de uyandı hala. Uyanık meme, mama, gaz, kusmuk, kaka..
Uyuduğu 10 dk şekerleme. Memede

Arkadaşlar tam 1 haftadır bebeğim akşam 4 5 saat uyanık kalıyor bi türlü uyumuyor 5 dk da bir uyanıyor asla uyumuyor direniyor resmen. Atak haftası felan diye mi böyle neden böyle oldu ki :KK43:
İlk 5. hafta atak haftası diyorlar ama Ben 37.de doğum Yaptım.
Sanırım 40. Hafta gibi düşünüp 5hafta sayiliyirmus

anneler, hamileyken göbekte oluşan kahverengi çizgi ne zaman geçecek? Benim hala olduğu gibi duruyor. Görüntüsü çok çirkin bence.

Bir de emzirme sürecinde botox yaptırmanjn bir zararı olur mu sizce?

anneler, hamileyken göbekte oluşan kahverengi çizgi ne zaman geçecek? Benim hala olduğu gibi duruyor. Görüntüsü çok çirkin bence.

Bende de çizgi duruyor ve göbeğim de hala büyük hamile gibiyim ben hala ☹️ süt yapacağım diye tıkınıyorum kilo aldım aynaya bakmak istemiyorum moralim çok bozuluyor. Botoks emzirirken yapılmıyor emzirme biter bitmez yaptıracağım ben de

Benim kız sürekli kusuyor birde çoğu zaman bezini açınca işiyor her yer çiş 😂 beline kadar çıkan kakişler var birde 😁
Benimki de dünden beri kusmaya başladı. Doktor bugün reflü olabilir dedi, öksürüğü de var çünkü. Çok korktum tansiyonum çıktı korkudan, gece yatarken falan boğazına kaçar diye. Nasıl bi önlem alıyorsunuz? :KK43:

Benimki de dünden beri kusmaya başladı. Doktor bugün reflü olabilir dedi, öksürüğü de var çünkü. Çok korktum tansiyonum çıktı korkudan, gece yatarken falan boğazına kaçar diye. Nasıl bi önlem alıyorsunuz? :KK43:
Yan yatırıyorum ve Allah’a emanet ediyorum başka yapılacak birsey yok zaten

Benimde duruyor o kahverengi çizgi ama baya incelmiş yakında kaybolur diye düşünüyorum. Botox konusunda bilgim yok malesef ama muhtemelen emzirme zamanı botox yapılmıyordur

X