2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar belimin sol tarafı tutulmuş ama nasıl dönemiyorum hareket edince bile ağrıyor . Bir de sağlıkçı olcam terzi kendi söküğünü dikemiyor net 🥹 inş fıtık yapmamışımdır kendimi

Hamilelik olacağını sanmıyorum canım ama bundan sonrası için adet olmasanda dikkatli olman gerek çünkü hangi ay yumurtaların tekrar aktifleşeceğini bilmediğimiz için korunmakta fayda var.
Genelde bebeği küçük olup hamile kalanlar bu sebepten hamile kalıyorlar 🤷🤷
Evet kesinlikle. Bir anlık hata oldu aslında eşimin de çok umrunda değil olan kadına oluyor. Tekrar hamile kalırsam diyorum olsun hayırlısı diyor. Tamam hayırlısı ama yani perişan oluyor insan.

Bir ara hasta alt serme bezlerinden alıyordum daha uygun oluyordu ama onlara da baya zam geldi baby me markayı fiyatta yakaladı bende şimdi baby me alıyorum 60x90 boyutu ortadan ikiye kesiyorum baya iyi oluyor ilerde bez bıraktıracağım zamanda çok lazım olur bir sürü aldım stok yaptım her indirim yakaladıkça 😁
Benim de elim kolum resmen. Dışarda da kurtarıcı

Bizimkide akşam oturmayı seviyor, 😁
Ah ağlamadan dursa.. Varsın otursun 👶🏻
Aksam 7den sonra. Habire meme, mama, ağlama, kaka, gaz uyumak istemiyor. Deli gibi de uykusu var.
Zorla gittim Bi duş aldım eşim mama Verdi. Çıktım yapıştı bana yine🤣
Eşimde şuan karşımda çekirdek yiyo 🧐🧐🧐
Bi yandan da küçüğün kıyafetleri yıkanıyor kurutmada.
Vallaa baba olmak güzel Hee 😪
Ayyy geçen oğlum tam 4 saat boyunca ağladı kaynanam kayınbabam görümcem seferber oldu oyalamak için ne yapacağımızı şaşırdık eşimde aldı kucağına susmayınca geri bize devretti ağlamasına dayanamıyorum dedi odaya gitti ben biraz sonra gittim odaya, önüne çerez koymuş kola eşliğinde yiyor ben şok oldum ben orda stresten ne haldeyim ter içinde kalmışım adam keyif yapıyor bu ne rahatlık dedim valla

Son düzenleme:
Kızlar oğlum sma optipro içiyordu omu gaz yapıyor acaba diye hipe geçtim 3 gündür.
Ya emiyor önce sonra 60cc mama veriyorum 10.15. Ya da max 20dk sonra kusuyor ama Bugün baya baya kustu yani hepsi çıktı diyebilirim.
Reflu mu oldu acaba?
Gece 4te mama verdim valla pişman oldum kusana kadar uyumadı çocuk. Kusunca rahatladi 2saati buldu uyumasi..
Anne sütü alıncada kusuyo ama çok yoğun değil böyle mamada ki gibi..
Canım belki mama fazla geliyordur çocuğa. Sütün iyiyse daha az vermeyi dene.

X