2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar alt değiştirme örtülerinde çok güzel indirim var fazla fazla alın link bırakıyorum
Tüm baby me Alt Değiştirme Örtülerinde Sepette Net %30 İndirim! | ebebek
Ben bunlardan almadım ya.
Evde hamur marka belki nette denk Gelmişsindir alt degistirme matı var onu kullanıyorum baya iyi yıkayıp yıkayıp kullanmalık, kaka, çiş, Kusmuk neler gördü 🤣🤣🤣
Dışarıda da anne bebek çantasının alt değiştirme Matı var onu kullanıyorum

Ben bunlardan almadım ya.
Evde hamur marka belki nette denk Gelmişsindir alt degistirme matı var onu kullanıyorum baya iyi yıkayıp yıkayıp kullanmalık, kaka, çiş, Kusmuk neler gördü 🤣🤣🤣
Dışarıda da anne bebek çantasının alt değiştirme Matı var onu kullanıyorum
Biliyorum onları ama ben sevmiyorum sürekli sürekli onu temizlemekle uğraşamam bunlar çok pratik oluyor kirlenince at çöpe 😁

Ben sürekli ağlıyorum geçmiyor napcam gün geçtikçe kötü hissediyorum 40 çıktı bugün devamlı kötüyüm size de yazıp sıkmak istemiyorum böyle ama psikolojim çok kötüye gidiyor çok korkuyorum daha kötü olursam diye 40 gündür ağlamadıgım gün yok kendimi teselli etmeye çalıştıkça bataklıkta çırpınıyor gibi batıyorum daha da
Canım senin anksiyeten vardı bu şekilde tetiklemesin öyle daha kötü olursun bebeğe de bakacak gücün olmaz biraz kendine gelecek birşeyler yap annen de kalmak iyi geliyorsa annene geç biraz orda kafanı topla en azından zor günler geçene kadar

Bizimkide akşam oturmayı seviyor, 😁
Ah ağlamadan dursa.. Varsın otursun 👶🏻
Aksam 7den sonra. Habire meme, mama, ağlama, kaka, gaz uyumak istemiyor. Deli gibi de uykusu var.
Zorla gittim Bi duş aldım eşim mama Verdi. Çıktım yapıştı bana yine🤣
Eşimde şuan karşımda çekirdek yiyo 🧐🧐🧐
Bi yandan da küçüğün kıyafetleri yıkanıyor kurutmada.
Vallaa baba olmak güzel Hee 😪

Benimki doyorki yatagi değiştirdim bende dedim ki bana özel bisi değil.eve alınan bisi dedim robot aldim hamileyken dedi onu da eve özel aldin dedim.bana ait bisi istiyorum dedim elimi kolumu salladım bizim kopek.bir havladı dedim bisiler ima etmek için ama anlayana guldu

Biliyorum onları ama ben sevmiyorum sürekli sürekli onu temizlemekle uğraşamam bunlar çok pratik oluyor kirlenince at çöpe 😁
Sürekli Kirlenmiyor ki😁
Cok Ekstrem olursa kusmuk işte.baya memnunum ben ya. Yikarsamda kurutmaya da atıyorum 40dkya çıkıyor.
Ama senin attıklarında kullanışlı

Aksam 7den sonra. Habire meme, mama, ağlama, kaka, gaz uyumak istemiyor. Deli gibi de uykusu var.
Evet onlara ne var tam.beni anlattın jnanki

Bir ara hasta alt serme bezlerinden alıyordum daha uygun oluyordu ama onlara da baya zam geldi baby me markayı fiyatta yakaladı bende şimdi baby me alıyorum 60x90 boyutu ortadan ikiye kesiyorum baya iyi oluyor ilerde bez bıraktıracağım zamanda çok lazım olur bir sürü aldım stok yaptım her indirim yakaladıkça 😁

Kızlar nurse harveys damlaya geçiyorum bugün 41 günlük şuan içeriğini okudugumda *bir sıvı içerisinde seyreltilerek yazıyor sizler nasil kullanıyorsunuz
Ben önce onu kullanıyordum doktor günde 3 kere 10 damla verebilirsin demişti bitkisel bir içerikmiş. Bizde işe yaramayınca sab simplex e geçtik

Sürekli Kirlenmiyor ki😁
Cok Ekstrem olursa kusmuk işte.baya memnunum ben ya. Yikarsamda kurutmaya da atıyorum 40dkya çıkıyor.
Ama senin attıklarında kullanışlı
Benim kız sürekli kusuyor birde çoğu zaman bezini açınca işiyor her yer çiş 😂 beline kadar çıkan kakişler var birde 😁

İmkanı olan baba olsun ya 😂😂

X