2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
İlişkiden hemen sonra oldu o yüzden adet kanaması değildir diye düşündüm ama baya fazla geliyor ped taşıyor resmen
Adet kanaması ise bence de iyi çünkü en azından süt koruyor diye düşünüp 2.ye hamile kalmazsın çoğu kişi bu mantıkta olduğundan kazaya uğruyor isteyerek planlayarak hazir oldugunda en guzeli

Kesinlikle benim ki de huy değiştirdi. Bana olan sevgisi hep başkaydı şimdi bakıyorum sanki pabucum dama atılmış çocuk için sürekli benle kavga ediyor. Birde ailesi konusunda da hiç destek olmadı savunmadı onların yaptıklarına dediklerine göz yumdu bende asla unutmam çok zor günlerdi daha zorlaştırdılar. Ama dediğin gibi bebişler iyi olsun da herşey düzelir inşallah

Benimki de kendine göre düzen oluşturdu akşam 6 dan 7 den sonra full uyanık gece 12 ye 1 kadar. Sonra bi uyuyor uyandırmasam 5 saat bile uyur heralde
Yorgunluktan oluyor galiba uyutmayalım ya ben ilk defa yaşadım valla kaldırmasam kalkmayacaktı ağzını burnunu elledim de uyandı yoksa 5 saat uyurdu sevdim bu işi uyutmayım akşamdan geceye kadar

Kusmaları nasıl? çok mu kusuyor ? Ne zaman kusuyor

Çok geçmiş olsun. Bizimde kaşlarda çok az konak gibi bir oluşum vardı mustelanin vücut yağını sürüyorum iyi geldi. Gaz içinde sab simplex’i 10 damla olarak kullanmaya başladığımdan beri gaz çıkarmaları düzelmeye başladı artık. Kusma problemi bizde de var ona bir çözüm bulamadım fazlasını çıkarıyor diye düşünüyorum 2.ay kontrolünde kilo problemi olmazsa kusmaya takılmayacam

Adet kanaması ise bence de iyi çünkü en azından süt koruyor diye düşünüp 2.ye hamile kalmazsın çoğu kişi bu mantıkta olduğundan kazaya uğruyor isteyerek planlayarak hazir oldugunda en guzeli
Malesef bende korunmadan oldu. Ve hemen sonra kanamam başladı umarım hamilelik gibi birşey olmaz

Kızlar anladığım kadarıyla herkesin bebeği kusuyor hepsidr reflü mü oldu anlamadım . Test falan yaptırmaya gerek var mı sizce

Kızlar anladığım kadarıyla herkesin bebeği kusuyor hepsidr reflü mü oldu anlamadım . Test falan yaptırmaya gerek var mı sizce
Muhtemelen benim kızımda da reflü var ama doktoru kilo alımında sıkıntı olmadığı sürece reflüye müdahale etmeyeceğini söyledi, kilo alımı iyiyse dert etme.

P paki34 ben bugün birşey denedim biraz işe yarayacak gibi sanki.Kızımın reflüsü ve gazı fazla.yatırmadan önce gaz çıkarma sırasında uzun tuttum 30dk ondan sonra yatırdım, bu şekilde ilk defa 2 kere uyudu gün içindeBenim için bir ilk devamı gelir inşallah bebeği yatakta anında uyanan anneler bir deneyebilir reflü çoksa.Ben reflüden hemen uyandığını düşünüyorum.Reflü yatağına yatıyor ama yeterli gelmiyor

Arkadaslar lohusa kanamanız kaç gün sürdü acaba sizlere sormak istedım, bnım 1 hafta sürdü. Çokmu az, doktora gıtsem mi?

Ufff şimdi de meme reddi başladı..
Ağlayarak uyanınca almak istemiyo biberon kolay geliyor..
Mama Yaptım verdim hemen alıyor, yarıda kesip memeye tuttum.
Bi bu eksikti,
Bazende direk aliyo ben anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…