2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende ortanca yı 26 ay falan emzirdim ve biz babayı odadan atmıştık birlikte yatıyorduk. Memeler fora o ne zaman istese yiyip bırakıyordu. Bebeyi memeden kesince uykuya dalamaz olmuştum

Benim memeler a cup. Açıkta yatsam bile kalkıp pozisyon almam falan lazımdı o sebeple erken kestim. Ama hep çok özenmişimdir o gece kalkıp kendi kendşne memeyi bulup emip yatan bebeklere. Maşallah

Ya benim bebemde sorun var sanırım millete bakıyorum 9:30 uyku 12:00 uyanış yok 1:30 yatış 15:00 uyanış ben sabahtan beri 15 dakika uyutabildim nasıl oluyor bu

Ya benim bebemde sorun var sanırım millete bakıyorum 9:30 uyku 12:00 uyanış yok 1:30 yatış 15:00 uyanış ben sabahtan beri 15 dakika uyutabildim nasıl oluyor bu
Benimki de gündüz hiç uyumuyor nasıl eyleyeceğimi şaşırıyorum keşke yakın olsaydık birbirimize sarılır ağlardık

Yok havuza sokmayacagim da denizi merak ediyordum ben aslinda

Çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin insallah

Hiç memeyi mi almıyor yoksa 2 dk falan emip uyuyor mu

Oy Yavrum yaa.. 2 ay aşıları mi oldu kuzum..
Ates için. Falan bısey verdi mi?
Ebe istersen eve gidince ver dedi, ben ateş olmadan mı dedim. İster takip et çıkarsa ver ister hemen ver sen bilirsin dedi.
Eşim doktora ateş düşürücü yazdırmaya girince doktor ateş olmadan vermeyin demiş. Mor Calpol yazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…