2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bebeği 35 gün ve üstü anneler gündüz kaç saatte bir emziriyorsunuz ?

Bnm de aynı şekil de süt ve süt ürünlerini hatta bi kaç şeyi kesmeme rağmen pişik tam anlamıyla bitmedi

Her gün evde yemek yapabiliyor musunuz yemek olayını nasıl hallediyorsunuz elimi biseye süremiyorum hayatım normal devam edemiyor ne yapıcam bilmiyorum
Bebek doğduğundan beri annem yanımda yemek yapmak bizede çok zor oluyor .Bebeğim kolik ve gazlı o kadar zorluyor ki geceleri bir şey olacak nefessiz kalacak diye uyumuyoruz nöbetleşe başını bekliyoruz .Panik atak oldum resmen evde herkesi diken üstünde bekletiyorum herkesin psikolojisi bozuldu galiba benim yüzümden .Yani bilmiyorum bebek çok güzel ama birinin sorumluluğun tamamen sende olması durumu şu an için beni çok zorluyor .Geçicek diyorum ama her yeni yaş farklı bir serüven bence

İlk bebekmi

İlk çocuğumu doğurduğunu 25 yaşındaydım ve çok pinoirik cocugun odasına kimseyi sokmuyorum ve kimseye vermedim belli bir süre böyle oldu kimseye sevdirmedim mikrop kapacak diye şimdi oglan 13 yaşında ve kimseye sarilmiyor kendini opturmuyor soguk soguk duruyor insanlara ikinci bebek çok tedirginim 20 haftalik dogum yapmak zorunda kaldım kendi kendimi yedim allahim bunu nasip.etti şimdi 36 yaşındayım o kadar rahatım ki kim kucağına almis kim öpmüş sevecekler elleyecekler hersey allahtan rabbimden kötüyü düşünmeyip cagirmamak lazım geçen kardeşim diyorki abla bunuda tugra gibi yabani yapma

Bir de çok baş ağrım ve 37,4 37,5 ateşim var başka bişeyim yok bebeğime bulaşır mı çok korkuyorum daha çok küçük

Kızlar paylaştığıniz link mi resim mi ne onları göremiyorum ben üzgün adam emojisi cikiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…