2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Görürsün canım en başta sen stres olma zaten mama yemiyor mu bir öğün sen kalkma kafanı bi toparla ben geçen mastit olduğumda mama öğününü kayınvalidemle eşim vermiş hiç duymamamışım o kadar güzel uyudum ki toparlandım annen kalsın bir gün gece bir öğün kalkmasan olmaz mı ?

Ben her altına baktığımda istisnasız ikisi de oluyor nadiren sadece küçük oluyor, hatta bu durumdan kaygı ediyorum günde 6-7 defa kaka artı sıvı çişi var ve bende pişik olur korkusuyla 2-3 saate bir değiştiriyorum artık beslenme rutinine eklendi. Alt değiş besle uyut şeklinde yapıyoruz

Kızlar oğlum 18 şubat doğumlu, ikinci ay aşı gününü 23 mayısa verdi, ben mi yanlış hesaplıyorum bilmiyorum ama o tarihte 3. Ayı bile bitirmiş oluyor
Bi arayıp teyit edin bence. Belki yanlış hesaplamislardir baya uzak tarih vermisler

Kızlar oğlum 18 şubat doğumlu, ikinci ay aşı gününü 23 mayısa verdi, ben mi yanlış hesaplıyorum bilmiyorum ama o tarihte 3. Ayı bile bitirmiş oluyor
Yok öyle yapamazlar, 2. Ayda yapılması lazım bence Nisan diyeceklerine mayıs demişlerdir orda yanlışlık olmuş..Siz bir arayın bence

Bende de böyle kala sadece 2 günde bir oluyor

Allahim bu eşlerin anlayışsız hep aynılarını benimde başımdan geçti üzülme geçecek diye ümit edrlim

Anne düşünün alıyor galiba tek benimkide tek meme emerken öyleydi mamaya geçince degisti

Bir uyandim her yerim tutulmuş özellikle sırtım boynum.donmuyir çok fenayım gece bir sürü camasir yikamistim sabah bir baktım.benim adam hepsini camasirliga aşmış dedim ne oluyor demekki başbasa kalmak.lazimmis benim halimi görüyor kosyirmami iki.cocuk.yemek.is bide benim ufaklık iyice yapıştı bana mama yiyor memeye yapışıyor sürekli.ahliuor gazdan galiba biraz beni düşünmeye başladı herkes.gidince evine sakinledi o.kopek.adam melek.oldu

Ben yumurta ve kuruyemiş de yemiyorum şu an.Ama sizin ki kadar ileri boyutda değildi alerjimiz.Bazıları dana etini bile yemiyor çapraz ilişkiden sebep.İçin de süt ve süt ürünleri olan hamur işlerini de diyete dahil edenler var.Bnm düzeldi alerjik durum ama tam olarak düzeldi dşyemem maleseff.Popo da yüne az biraz pişiklik oluyor maleseff.Allah tez zaman da şifa versin bebeğinize

Çok saol canım moral verdin

çok teşekkür ederim. Katı bir eliminasyon diyeti mi yapmalıyım hiç bilemedim. İnşallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…