2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Hem meme hem biberon verip meme reddi nasıl yaşamadınız bu zamana kadar kaşık biberonla veriyordum meme reddi olmasın diye ama zor oluyordu birde çok gaz yapıyordu Philips aventın biberonu aldım meme gibi çalışan bugün denedik 2 3 sefer kendi mememe gelince ağladı iştahsızlık yaşadık ne yapmam gerekiyor

Murphyy canım ocak grubunda okudum rezene çayı içen birinin bebeğinin karaciğer değerleri kötü gelmiş doktor özellikle sözleş rezenededndir diye sende içiyor musun ondan olabilir mi b

Murphyy canım ocak grubunda okudum rezene çayı içen birinin bebeğinin karaciğer değerleri kötü gelmiş doktor özellikle sözleş rezenededndir diye sende içiyor musun ondan olabilir mi b
Aaa öyle mi ben doktora sordum yediğim içtiğim etkiler mi diye bana senin yapabileceğin birşey yok dediler. İçmeyeyim bende o zaman

Kızlar bebeğiniz burnu tıkanmaması için neler yapıyorsunuz serum fizyolojik sıkıyorum ama açılmıyor. Tıkanıklıktan uyuyamıyor yavrum

Bende hipp e devam ediyorum kusmaya başladı ama mamayı yememezlik yapmıyor. Mama değiştirince kusması geçer mi acaba ilgisi var mı ki
Valla bende aynısı yiyor ama sonra kusuyor bir sonraki öğünü de kusuyor benimki sanki Hipp aşırı gaz yapıyor oda kusmayı tetikliyor gaz sıkıştırınca benim fikrim bu bugün aptamil prosyne aldırdım eşime sma comfort yoktu bende araştırdım gazlı ve kusan bebeklere önerilen ikinci mama probiyotik içerikli

Sıkma canını erkekler bazen sacmaliyor ayrıca bi erkeğin çocuğa bakması sana yardım ya da lütuf değil kendi görevi hem çalışıp hem bakması da Allah aşkına kaç saat evdeki kaç saat bakıyor sende tam tersi üzerine git ne yapıyorsun ki bakıyorsun diyerek

Bizde de tam tersi eşim panik ben sakinim

Benim bebeğim de öyle. İnternetteki şu çok serum fizyolojik sıkılan açma işlemini yapmaya cesaret edemedim
Ben büyük kızımında burnunu açmak için enjektörle sıkıyordum ama su kulağına gidip enfeksiyon yapmış o yüzden küçüğüne fazla sıkmak istemiyorum

Benimki de öyle helede 2 gün yapmadıysa nerdeyse kafasına kadar yapıyor bazen pütürlü bazen pütürsüz ama hep cıvık
Bizimde öyle bi gun yapıyor bi gun yapmıyor yaptığı gün bez tepe taban paçalardan sırttan çıkıyor neyse yapsın da şükür diyorum
Bi arkadaşımın oğlu 6 aylık oldu hala kakasini kendisi yapamıyor barsak da problem varmış bebek bi türlü öğrenememiş kakasini yapmayi kendiliğinden düzelirmiş ama çocuğa 3 günde bir lavman yapıyorlar onları görünce etsin de yeter ki diyorum

Benim bebiş de 2 günde bir kaka yapmaya başladı aşırı cıvık ve 10 bezlik yapıyor doktor istersen gastroenterolojiye götür dedi biraz sıvı dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…