2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
İşte güya kendi çok iyi bakıyormuş gibi davranıyor zaten annemdeydik kendi gelin evimizde düzen kuralım bebeğe birlikte bakalım diye getirdi bizi bebeğe ben de bakıyorum hem bakıp hem işe gidiyorum sen rahatsın tavrı oldu annem biraz kızmış işte özür dilemiş öyle bakalım nolcak iyice tahammülüm azaldı valla

Merhabalar kızlar 19 haftalık hamileyim rahim damatlarımda çentik görüldü bebeğe kan akışında azalma var ve bebeğin suyunda da biraz azalma olmuş bu tür bişey yaşayan oldu mu ?

Bu söylediğiniz o kadar normal bir şey ki. Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Bebeğim babasında sakinleşiyor daha kolay uyuyor. Çünkü anneler babalara göre daha kaygılı ve stresli. Özellikle lohusa döneminde. Yani bakamıyorum diye düşünmeyin. Şu bir kaç ayı atlatalım. Ferahlayacağız bence.

Canım bende bazen geceleri üşüyorum sadece ama öyle göğüs ağrım vs yok gece soğuğu titremesi gibi oluyor yorgan bile ince geliyo o zaman, ama göğüs kızarıklığı derken ucu mu yoksa göğsün komple kendisi mi? Ben her öğün boşaltmaya çalışıyorum ikisini de

Benim sağ göğsümün acıyan tarafı alta dogru kizarmaya baslamisti google de fotolar var mastit yazinca cikiyor ona benzer lahanayla gecti cok sukur tabi benim sutum zaten az onuda emsin diye 1 2 gun boslamistim o zmaan oldu malesef

Kuzum yok benjmki gece usumesiymis smdi baktım mastit fotoğraflarına çok şükür öyle degilim. Sadece göğüs ucum emmekten kizariyo o sandım. Hani gece yolculuk yaparsın da üşürsün ya öyle bı üşüme bnmki

Bebesi yatağa koyduğu gibi uyananlar ben bir şey keşfettim. 2 gündür yapıyorum yatağa koysr koymaz elimi karnına koyuyorum. Kıpırdanıyor ama geri dalıyor. Gündüz işe yaramadı ama gece yarıyor
Ben de sıcak su torbasını yatırmadan 2dk önce junosuna koyuyorum sanırım o sıcaklıkla hala kucaktayım sanıyor şimdilik böyle bi çözüm buldum. Ama seninkinide deneyeceğim

Bebesi yatağa koyduğu gibi uyananlar ben bir şey keşfettim. 2 gündür yapıyorum yatağa koysr koymaz elimi karnına koyuyorum. Kıpırdanıyor ama geri dalıyor. Gündüz işe yaramadı ama gece yarıyor
Ben de bunu yapiyim dedim kayınvalidem gördü elin ağırlık yapar çocuğu rahatsız etmesin dedi

O da çok normal dogum sonrası vücud odemi ter ile atıyormuş terledikçe de üşüme gelir banada oluyor ama dikkat et yataktan klkr kalkmaz terini sil ustune birseyler al tutulma veya hasta olma Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…