2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kzılar anne sütü sağım yapmadan nasıl arttırabilirim bilen var mı .. sağım yapınca dengesizlik oluyor bunu yaşamak istemiyorum

Tam 1 aylık oldu 90 içti 60 da kesinlikle doymuyordu
Bende yetmedigini dusunuyorum ama daha erken gibi 90 icin bende bekleyeyim normalde mama daha uzun sure tok tutar diyorlar onda da ayni 1.5 saatte kipirdamaya basliyo 2. Saat viyak viyak ictikten onra da hemen birakmiyo daha aranıyor

Bende yetmedigini dusunuyorum ama daha erken gibi 90 icin bende bekleyeyim normalde mama daha uzun sure tok tutar diyorlar onda da ayni 1.5 saatte kipirdamaya basliyo 2. Saat viyak viyak ictikten onra da hemen birakmiyo daha aranıyor
60 da içse 90 da içse max 2 saat tutuyor bizde de yok aç çocuk hep kimisi 90-120 arası içebilir diyor kimisi fazla diyor anlamadım yani sonuçta istiyor bünyesi böyle demek ki veriyorum ben gittikçe de artırırım doymadıgını iyice hissedersem ; anne sütü hiç almıyor artık bir kaç gündür

Hiç uzulme kuzum anne sutu icin kendeni sakin suclama sen elinden geleni yaptin bazi bebekler emmek istemez sut kacar bazilari emer sut olmaz bunlar anneyle alakali degil sonucta birakip gezmek tozmak icin mama vermiyoruz benim kadin dogum doktorum cok tatli anlatti mamaya zehir gibi bakmayin diyo ben 50 sene once dogmusum 1 gun bile emmemisim direkt mamayla beslenmisim bak boyluyum posluyum guzelim e doktorda olmusum zekiyim Demekki mamayla anne suyu arasinda o kadar da fark yok dedi ben oyle bi aydinlandim o günden sonrada hic biterse napicam kafasina girmedim 1 damlada olsa ben vereyim de gerisi Allahtan

Bakalım sen dene de canım fark edecek mi yazarsın bana da. Ben şimdi değiştiremem de mamayı bir kaç aylık stok yaptım seviyor diye . Ama bebeklerin kusması normalmiş mide kapağı tam gelişmediğinden

Bebeği bu kadar az uyuyan var mı, gece 12-4 arası uyanıktı, 4 civarı uyudu 6 da kalktı, 6dan bu saate kadar 2 kere 45 dk gibi uyudu. Normal mi bu?

Kızlar acı elma - adaçayı yağı kullanan var mı gaz icin ? Bide clinikid diye bi gaz rolonu var onu deneyen var mi ? B Buddy x kuzum bide sen nbl probiyotik kullanıyordun memnun musun ben damla almistim eczaneden ama doktor probiyotik kullan dedi de arastiriyorum

nbl probiyotik kullanıyordun memnun musun
Ben memnunum canım ikizlerin ikisinde işe yaradı bana doktor o bilindik markaları önerip vermedi probiyotik verdi umudum yoktu ana işe yaradı şükür akşamları manalarına 6 damla damlatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…