2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303

Eklentiler

• 20240312_183944.jpg
    20240312_183944.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar ben bugün doğum yaptım bebeğimi sürekli emzirmeme rağmen hatta sütümde geliyor sıkınca görünüyor ama bebeğim 200 Gr kaybetmiş hemen mama başlattılar neden göğsümde süt varken yetmedi anlamadım sizcs nedir sebebi

Kızlar ben bugün doğum yaptım bebeğimi sürekli emzirmeme rağmen hatta sütümde geliyor sıkınca görünüyor ama bebeğim 200 Gr kaybetmiş hemen mama başlattılar neden göğsümde süt varken yetmedi anlamadım sizcs nedir sebebi
Ödemi atmıştır mama verin bir yere kadar ama mamayla doymaya alışınca süt yetersiz kalıyor emmiyor bu sefer süt attmıypr onun dengesini iyi ayarlamak lazım hem aç kalmasın hem de emsin y süt artsın böylelikle

Kızlar şu uykuya tam dalacakken hıçkırık tutması olayına ne diyorsunuz 😅 Tam diyorum uyuyacak bir hıçkırık başlıyor 10-15 dakika sürüyor 😅kendisi de nasıl sinir oluyor anlatamam dhhdhd

Çok normal sütün tamamen gelmesi 3-4 günü buluyor bu sürede azar azar geliyor mama ile destekleyin ama sakın biberona alıştırmayın enjektörle ya da kaşık biberonla verin
Kızlar şu uykuya tam dalacakken hıçkırık tutması olayına ne diyorsunuz 😅 Tam diyorum uyuyacak bir hıçkırık başlıyor 10-15 dakika sürüyor 😅kendisi de nasıl sinir oluyor anlatamam dhhdhd
uykuya dalacak moda bir türlü geçemedik karnı yok altı temiz gazı çıktı 3 saattir gözünü kırpmadı ben anlamıyorum nasıl dayanıyor bayılcam artık

Zaten bebekler doğduktan sonra ödemini atmıyorlar mı normal bence

Bnm bebeğim de dün akşam çok yoğun kaka yaptı arkasından cıvık yaomis kakasını annemler normal dedi, karnı gurulduyordu sadece bn bı mememi verip ikinciye mama verdim hem rsgat uyudu hem ishali geçti, ama ishal demek için normalden fazla sayıda beze kaka yapmask gerekiyormuş bnmki 2 bezle bitirdi zaten ishal diyenem o yüzden zaten bugün normal e döndü

Benim bebeğim de 2 gündür tek meme ve 10-15 dk arası emmeye başladı bugün 19 günlük.Sağım yapmıyorum sadece emziriyorum ama ne kadar emdiğini bilmeyince insan stres oluyor inşallah güzel kilo alıyordur, son sütü güzel alıyordur inşallah☹️
canım bugün de bu çıktı gece gece illa sağ meme ne yapmalıyım :KK43:(

X