2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Nasıl veriyorsun kimyonlu suyu bebeğine canım

Bir ağlıyor yarım saat susturamıyorum çok üzülüyorum çok neden böyle oluyor
Kolik demişti doktorunuz değil mi ilaç verdi mi peki? Ne dedi
Pozitifliğim gitti cidden ya
geçmiş olsun öyle deme kısa sürede geçer gider normale dönersiniz inşallah

Benim de büyük delirdi 3 buçukta kalktı anne gelsin diye ağlamaya başladı hiç huyu değildir kesintisiz uyuyan çocuk delirdi doğumdan sonra huyu çok değişti.ben ilgilenemedikçe yanına babasını gönderiyorum iyice çileden çıkıyor ama yapacak birşey yok çok üzülüyorum

Bu gece bize hiç uyku yok ben yediriyorum babası gazını çıkarıyor uyutuyorum yerine koyuyorum max yarım saat sonra ayakta sabah olmuş bile
Biz şimdi youtube tan süpürge sesi açtık. Uyumaya başladı. Uçak kabin sesi, süpürge sesi gibi videolar baya işe yarıyor. Bir deneyin isterseniz. Bir de titreşim de fena değil.

Mama miktarı çok değil mi? Doktorunuz mu söyledi? Ben 90 cc veriyodum o miktar 5 aylıkken verilen miktar 60 vereceksin dedi. Ki benim bebe 2 aylık sizinkiler 1

Of çok fena uykum var birazdan mama faslı tekrar başlayacak tam dalamıyor uykuya..
Hava aydınlanmaması beni daha fena yapıyor

Nasıl veriyorsun kimyonlu suyu bebeğine canım
her akşam saat 12 de son mamasını içirdikten sonra veriyorum rahat uyuyor cezveye 1 çay bardağı su 1 çay kaşığı kimyonu katıp kaynatıyorum ılıtıp mamadan sonra 2 tatlı kaşığı içiriyorum gazını çıkartıp yatırıyorum saat 3 e kadar uyuyor 3 te yine mama saatimiz mama gaz yine uyku sabah 6 ya kadar arada ıkınması oluyo ama osuruyo çabuk geçiyor

Mama miktarı çok değil mi? Doktorunuz mu söyledi? Ben 90 cc veriyodum o miktar 5 aylıkken verilen miktar 60 vereceksin dedi. Ki benim bebe 2 aylık sizinkiler 1
Benim doktor da öyle dedi mama süt sonra sağlıksız şiş bebekler ortaya çıkıyo benımkı bir aylık 60 iyi sonra kademe arttır 65 70 75 gibi ilerle dedi bebek hep ister hep aç gibi davranır dedi

20 günlükken gittiğimizde 60 mı içiyor dedi yok 90 veriyorum dedim kilo az almıştı benide emiyo dedim içiyorsa ver içsin dedi dr yetmezse zaten ağlar aranır dedi baktım 90 da yetmiyor dr dediği gibi aranıyor sonra ağlıyor bi 30 daha yaptım içti uyudu ogünden beri önce 90 veriyorum yetmezse 30 ilave pazartesi kontrolümüz var bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…