2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ilk bebeği olup evde yalnız bakan var mı? Annem 2 haftadır yanımda. Ramazan başlamadan memlekete döneyim ya da sen de gel diyor. Bebek 20 günlük olacak. Eşim sabah gidip öğlen geliyor. Sizce bakabilir miyim? Hiç cesaretim yok. 😕
Var ben varım. İlk 15 gün annem kaldı 15.gün gidebilirsin dedim yalnız kaldım arada bir kaç gün kv geldi gitti bayadır yalnızım. Sen yine şanslısın eşin öğlen geliyormuş benim eşim akşam geliyor.

İnstada şu insta momlara uyuz olan var mı 🤣 2 aylık bebekle yurtdışı tatile çıkmışlar karı koca annem diyor ki arka planda ağlıyordur o da yalnız değilsin video için gitmişlerdir diyo geçen ben niye yapamıyorum diye ağlamıştım 🤣
Ben aşırı uyuz oluyorum. Dışarıdan bakınca ne kadar mutlu ve sorunsuz gözüküyorlar. Ama çok eminim video çekmedikleri zamanlarda onlarda gayet mutsuz ve ağlıyorlar sorunlarla baş etmeye çalışıyorlar. Herşey göründüğü gibi olmuyor çoğu zaman.

Var ben varım. İlk 15 gün annem kaldı 15.gün gidebilirsin dedim yalnız kaldım arada bir kaç gün kv geldi gitti bayadır yalnızım. Sen yine şanslısın eşin öğlen geliyormuş benim eşim akşam geliyor.
Boğazına süt kaçar, ağlarsa susturamam falan diye korkuyorum :KK43:

Bugün resmen ağladım ya sinirlerim bozuldu..
Gece 5te uyandı bebiş, sabah emer uyur dedim salona geçtik.
Emdi, miz miz gazi var. Kaka yapmış değiştirdik yine emdi hala miz miz.
Boynumda uyuyo koyuyorum uyanıyor falan saat 10.30 oldu bu arada başladım ağlamaya 😒😒
Bir gece öncedende 2saatlik uykuyla duruyorduk. Patladım.
11de emdi uyudu şükür.. 1.5 saat bende yattim hemen.
Allah hepimizin yardımcısı olsun

İnstada şu insta momlara uyuz olan var mı 🤣 2 aylık bebekle yurtdışı tatile çıkmışlar karı koca annem diyor ki arka planda ağlıyordur o da yalnız değilsin video için gitmişlerdir diyo geçen ben niye yapamıyorum diye ağlamıştım 🤣
Arkadagörünmeyen yardımcıları vardır onların biz ni hastaneye gidiyoruz peişan oluyoruz ya

29 günlüğüz 25. günden itibaren yalnızdım annemi yolladım hastalandı. Bugün kv den gelmesini istedim iş çıkışında çünkü başa çıkamıyorum ev ile. Bana ben yemek temizlik yapamam ne işine yarıcam diyor 😒 Haklı aslında gelme diyim bari bundan sonra 🤐
Yemek neden yapamıyor yahu 😑 o bile kardır insan tek nasıl yapsın

Kızlar ilk bebeği olup evde yalnız bakan var mı? Annem 2 haftadır yanımda. Ramazan başlamadan memlekete döneyim ya da sen de gel diyor. Bebek 20 günlük olacak. Eşim sabah gidip öğlen geliyor. Sizce bakabilir miyim? Hiç cesaretim yok. 😕
Ben 25.günden beri bakiyorum. Ilk 2 gün güvensiz ve gergin hissettim ama bir sekilde alistim. Hatta psikolojik olarak daha rahatım ama ev düzeni yemek dersen hersey yarim yamalak. Ama onu da halledecegim 🌻🌻

Eşin öglen geliyormuş simdi gördüm bence çok rahat bakarsin. Benimki en erken 7de evde oluyor 😔

Kızlar sezaryenden sonra idrarımdan kan geliyor böyle bir şey başına gelen var mı?

1kutu kullandık, 2.almistim probiyotik zaten gaza birebir etkisi olmaz dedi doktor..şuan ona ara verdim neyin bu derce gaz yaptığını çozneye çalışıyorum.. Biogaia içinde google aratmış eşim hep gaz yaptı vs diye yazanlar olmuş bi endişe ettim bende..suan sadee nurse harveys colex kullanıyorum
Canım murse harveys memnunmusun

Sırtına kadar b’k icinde kaldı demin çocuk kıpkırmızı olup bıraktı dünden beri kaka yapmıyordu soktuk musluk altına 😅🤣 rahatladı yavrum
Bu arada ben kasıklarına karnına masaj yapıyorum ovuyorum gün içinde yukarıdan aşağı doğru o da yaptırmış olabilir

X