2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğim gece de gündüz de uykusunda ağlayarak uyanıyor gibi oluyor sonra geri uyuyor sürekli tam deliksiz uyku uyumuyo sizlerde de var mı böyle bi durum?

Tam uyandı diyorum kalkıyorum uyumaya devam ediyor
Evet öyle maalesef bütün gece mız mız bi şekilde uyuyo çok tatsız uykusu

Gerçekten öyle ya benimki iyice salaklaştı deli ediyor beni. Bi anneciliği arttı biz 2.planda gibiyiz deli olcam. Bebeğin elini öpme dedim diye kv küsmüştü hala triplerde. Eşim sürekli şu ellere bak nasıl öpmesin gel babaanneye gidip öptürelim diyor iyice deliriyorum
Aynısı valla. Ben olaylara objektif bakmasını bekliyorum. Kimse onlara annelerini silsin demiyor ama yaptıklarını da görsün istiyor. Valla sanki biz lohusa değiliz anneleri lohusa. 🤦🏼‍♀️

Biogai herkes kullanıyor mu? Arkadaşıla doktor kullanmalı herkes demiş. Ama benim doktor dememişti ilk defa duydum
1kutu kullandık, 2.almistim probiyotik zaten gaza birebir etkisi olmaz dedi doktor..şuan ona ara verdim neyin bu derce gaz yaptığını çozneye çalışıyorum.. Biogaia içinde google aratmış eşim hep gaz yaptı vs diye yazanlar olmuş bi endişe ettim bende..suan sadee nurse harveys colex kullanıyorum

Kızlar ilk bebeği olup evde yalnız bakan var mı? Annem 2 haftadır yanımda. Ramazan başlamadan memlekete döneyim ya da sen de gel diyor. Bebek 20 günlük olacak. Eşim sabah gidip öğlen geliyor. Sizce bakabilir miyim? Hiç cesaretim yok. 😕

Kızlar ilk bebeği olup evde yalnız bakan var mı? Annem 2 haftadır yanımda. Ramazan başlamadan memlekete döneyim ya da sen de gel diyor. Bebek 20 günlük olacak. Eşim sabah gidip öğlen geliyor. Sizce bakabilir miyim? Hiç cesaretim yok. 😕
senin ki öğlen geliyormuş ne güzel benim sabah 6-7 gibi gidip akşam 9-10 da geliyor annemdeyim ben perşembe eve geçiyoruz artık 25 günlük bugün tamamen yalnız kalıcaz yemiyor gözüm ama mecbur kalınca yapcaz artık bakalım Allah kolaylığını versin dua zinciri baslatcam 😀

İnstada şu insta momlara uyuz olan var mı 🤣 2 aylık bebekle yurtdışı tatile çıkmışlar karı koca annem diyor ki arka planda ağlıyordur o da yalnız değilsin video için gitmişlerdir diyo geçen ben niye yapamıyorum diye ağlamıştım 🤣

Ben...
Ilk çocuğum.. kv 4gun kaldi sonra annem 7gun sonrasında oğlumla tekiz ❤️
Herşeye alışıyor insan, bakılmayacak diye bısey yok ama bizimki bana bağımlı mesela surkeli onunlayım yemek vs zorla yapmaya çalışıyorum bazen dışarıdan..
Kosa kosa wc gidip geliyorum, 🤣😁

X