2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben ilk bebeğime yalnız bakmıştım.
Ben bu dönemde eşten ayrı kalmayı dopru bulmuyorum, rahata alışmasın gece falan kalksın erkek de gayet istiyorum. Ben gitmezdim.

Bebeler evde durmuyor çünkü balım.
Dışarıda mis gibiler.
Sabah işe gittim, hava soğuk diye götürmedim bebeği. Öğlenden beri canıma okudu. Şimdi alıp dışarı çıkıcam biliyorum ki uslu duracak.

Belki de ben evde çocuk bakamıyorum bilmiyorum:KK70:
Hakkaten dışarda daha uslu duruyorlar temiz hava bebelere iyi geliyor sanırım. Dün bizde dışardaydık akşam eve girdik başladı kuduruklanmaya.

Bazı üst tişörtlerimi hala giyiyorum. Rihanna gibi geziyorum ama. Onun dışında zaten göbekten ötürü olmuyor hiç bir şey. Son 4-5 aydır hep aynı kıyafetleri giyiyorum döndür döndür. Doğumdan bir süre sonra bedenimizden ödem vs gidince daha rahat olmaya başlar sanırım. 2 arkadaşım yazın doğum yaptılar ikisi de giymeye başlamış eski kıyafetlerini.
Sanki kilo gibi ödem gibi değil de 🥲
Merhaba gaz damlasinda memnunmusun ise yariyormu
Merhaba memnunuz çok şükür gaz problemimiz suan için yok.Nurse harveys yanında biogaia probiyotik damla kullanıyoruz.🙏🏻

alkollüyü içmek istiyorum da eşim izin vermiyor diyorum sağıp atarım ilk sütü diye yok diyor 🤣 kendi geçen yanımda 1 tane içti kokla canın çekmesin diyo bi de

Alkolsüz bira sütü artırıyor dediler bana ama e bebekteki malt içecekleri değil efesin alkolsüz birasını önerdiler yarın marketlere bakıcam faydası olursa yazarım 🙏🏻

Migros ve getirde var.
Artırıyor net şekilde.
Bende lactamil, çaylar, bestlak fln etki etmiyor ama o ediyor.
Bide gerçekten pompaya bakmadan sağmak çok fark ediyor. Çorap geçirenler boşuna yapmıyormuş. Normalde 30-40 çoraplı 70-80 cc sütüm çıkıyor aynı sürede. (Toplam 20 dk sağıyorum masaj modu kapalıyken)

Hakkaten dışarda daha uslu duruyorlar temiz hava bebelere iyi geliyor sanırım. Dün bizde dışardaydık akşam eve girdik başladı kuduruklanmaya.

Valla şimdi büyüğü kurstan alma bahanesiyle çıkacağım. Yemek falan yapamadım hepsini halleder döneriz artık.
Aşırı bunaldım öğlenden beri mız mız mız slingde bile durmuyor.

Bu arada bizim yardımcı abla bizi geçen hafta terk etti, kaldık 4 kişi evde devamlı bir kaos var tuvalete gitmek için bile sıra bekliyoruz çocuklar boş kalmasın diye. Havalar acil ısınsın da küçüğü işyerinde büyüteyim planı yapıyorum.

Migros ve getirde var.
Artırıyor net şekilde.
Bende lactamil, çaylar, bestlak fln etki etmiyor ama o ediyor.
Bide gerçekten pompaya bakmadan sağmak çok fark ediyor. Çorap geçirenler boşuna yapmıyormuş. Normalde 30-40 çoraplı 70-80 cc sütüm çıkıyor aynı sürede. (Toplam 20 dk sağıyorum masaj modu kapalıyken)

Valla şimdi büyüğü kurstan alma bahanesiyle çıkacağım. Yemek falan yapamadım hepsini halleder döneriz artık.
Aşırı bunaldım öğlenden beri mız mız mız slingde bile durmuyor.

Bu arada bizim yardımcı abla bizi geçen hafta terk etti, kaldık 4 kişi evde devamlı bir kaos var tuvalete gitmek için bile sıra bekliyoruz çocuklar boş kalmasın diye. Havalar acil ısınsın da küçüğü işyerinde büyüteyim planı yapıyorum.
3.cocuk planı yapan biri vardı sen miydin o 😁 hala istiyor musun 😁

3.cocuk planı yapan biri vardı sen miydin o 😁 hala istiyor musun 😁

Ya valla istiyorum geçmedi o his.
Eylül Ekim arası yaparsam bir tane de ikizler gelir, değişiklik olur.
Bu sefer saçma şekilde doğum falan çok kolaydı anlamadım bir şey.
Bizim şu anki tempoya 4 de koymaz öyle diyeyim hayatta kalabilirse kaynar gider :KK70: kocam bugün ilk çocuğu beslenmesiz öylece okula göndermeye çalışmış da kızım uyarmış Allah'tan ahahahahahah

Bizim şu anki tempoya 4 de koymaz öyle diyeyim hayatta kalabilirse kaynar gider :KK70: kocam bugün ilk çocuğu beslenmesiz öylece okula göndermeye çalışmış da kızım uyarmış Allah'tan ahahahahahah
Yaa yardımcı niye kaçtı 🙈 zor mu gelmiş ki 😅😅
Benim de doğum çok kolaydı eğer yardımcım olsa kesinlikle ben ikiyi yapardım sezaryenin ikinci günü sağa sola dönerek yattım o derece anlamadım bisey 😀

Valla helal olsun ben 2.’yi bile göze alamam 😂

Yaa yardımcı niye kaçtı 🙈 zor mu gelmiş ki 😅😅
Benim de doğum çok kolaydı eğer yardımcım olsa kesinlikle ben ikiyi yapardım sezaryenin ikinci günü sağa sola dönerek yattım o derece anlamadım bisey 😀
Ay maşallah ya sezaryende zorlanan tek ben miydim aşırı acı çektim sağa sola donmek şöyle dursun zor nefes aldım 😊

Ben...
Ilk çocuğum.. kv 4gun kaldi sonra annem 7gun sonrasında oğlumla tekiz ❤️
Herşeye alışıyor insan, bakılmayacak diye bısey yok ama bizimki bana bağımlı mesela surkeli onunlayım yemek vs zorla yapmaya çalışıyorum bazen dışarıdan..
Kosa kosa wc gidip geliyorum, 🤣😁
Bende 15. Günden beri yalnızım bende aynısı

Ay maşallah ya sezaryende zorlanan tek ben miydim aşırı acı çektim sağa sola donmek şöyle dursun zor nefes aldım 😊
Ben sağa sola dönerek halen yatmıyorum. Sırt üstü kafamı yana çevirerek yüksek yastıkla yatıyorum. Sızı 1 haftada geçti ama henüz korkuyorum sağa sola dönmeye

Ben sağa sola dönerek halen yatmıyorum. Sırt üstü kafamı yana çevirerek yüksek yastıkla yatıyorum. Sızı 1 haftada geçti ama henüz korkuyorum sağa sola dönmeye
Bende bir süre sırt üstü yattım şimdi şükür istediğim şekilde yatabiliyorum. Sağ sol döndüğünde seni rahatsız etmiyorsa dön bence

Alkolsüz bira sütü artırıyor dediler bana ama e bebekteki malt içecekleri değil efesin alkolsüz birasını önerdiler yarın marketlere bakıcam faydası olursa yazarım 🙏🏻
BEnim arkadaşım ondan içti deli gibi artmış bana da önerip duruyordu bebiş doğunca iç diye.

Bu arada kızlar imkanı olan varsa Boza alıp içsin. Ben bozayı çok severim. 6. ayımdan beridir göğüslerimden süt geliyo. Ben buna bağlıyorum.

Bende ikinciyi istiyorum
İlkinden gebelikten bi şey anlamadım
Yok damar direnci yok tansiyonum çıkacak
İkinciyi istiyorum doktoruma da bana bi şey deme önemli bi şey olursa eşime dersiniz diyip hiç bi şeyi bilmeden ilerleyeceğim planım öyle 🤣

X