2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Takıldı ama bakalım haftaya mevlüt var ordan da bişeyler bekliyorum. Şimdilik hep yakın çevre taktı. Annem, kardeşim, babam kayınvalide, görümcem, kayınpederim, kayınbirader hepsi çeyrek taktı. Canım kayınpederim bana bileklik almış bir de. Eşimin dayısı ve kuzeni gram taktı. Devamı haftaya 😅
Oh oh yine de çok iyi gelmiş 😍 bu dönemde altın takmak bile zor ki

Takıldı ama bakalım haftaya mevlüt var ordan da bişeyler bekliyorum. Şimdilik hep yakın çevre taktı. Annem, kardeşim, babam kayınvalide, görümcem, kayınpederim, kayınbirader hepsi çeyrek taktı. Canım kayınpederim bana bileklik almış bir de. Eşimin dayısı ve kuzeni gram taktı. Devamı haftaya 😅
Oh Rabbim arttırsın.
Altin ucmus vallahi gene takmışlar sagolsunlar

Ayyy ne ince esiniz var
Ben bugün eşime de sinir oldum bana bi iki saat oluştur pasta yapayım dedim o benden pert yanımda horluyor su an 🤣
Ay evet ya. Gece çığlığı basıyor bebek hiç duymuyo. Az önce yalnız bırakıp tıvalete gittim mecbur su doldurdum falan o ara ağlamış eşim de duymuş sesini salondan. Niye ağlıyor diyo bana mutfağa giderken e bi kalk bak. Tek başıma yapmış gibiyim bebeği

Ayyy ne ince esiniz var
Ben bugün eşime de sinir oldum bana bi iki saat oluştur pasta yapayım dedim o benden pert yanımda horluyor su an 🤣
Meraklıdır öyle şeylere yaa..
Benimkide suan horluyor..
çocuk ağlıyo bide direktif veriyo gozu kapalı emmek istiyor aşkım..
Hadi yaa dedim 🤢

X