2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar bugün tt da bi vizyoda hz fatma ninnisi gördüm bende açtım benim oğlan 4 saat uyudu maşallah gaz sancısı olmadan ıkınmadan rahat uyudu bebekleri sakinleştiriyormuş sizde bi deneyin

Ayy kızlar bugün inanılmaz yoruldum
Emzir alt değiştir sagdigimi veriyorum sonra doymazsa mama sonra gaz sonra uyku sonra tekrar süt sağ
Gün aşırı yıka
Arada çamaşırları hallet yemek yap inanılmaz yoruldum
Temizlik yapmıyorum onu da yapsam pert
Yarın Oglusumun birinci ayi ona pasta yapacağım henüz yapamadım konseptli pasta ve foto çekmeyi planlıyorum instagramda paylaşacağım size de atmayı planladım ama o kadar çok yoruldum ki kızlar anlatamam
Emiyorsa neden sağım yapıp üstüne veriyorsunuz tam boşaltmıyor mu memeyi ben sağmıyorum da yanlış mı yapıyorum bilmiyorum fırsat da yaratamıyorum gerçi😑

Sagim yapip süt durumunu anlayamazsiniz az cikarsa moraliniz bozulmasin. Bebegin emmesiyle makinanin cekmesi ayni seyler degil. Ben moralimi yok yere cok bozdum zamaninda siz bozmayin diye yazmak istedim
Teşekkür ederim sağol insanım elinde olmuyor doyuyor mu doymuyor mu diye dalıyor düşünceler bu arada bebek emince daha çok çıkıyor değil mi

Kızlar benim bebeğim asla emzik istemiyor 2 farklı emzik denedim yok emmiyor. 2-3 dk emiyor sonra öğürüp kusuyor. Herkesin bebeği nasıl emzik emiyor da benim bebeğim emmiyor anlamış değilim. Önerisi olan var mı acaba ?
Benim de emmiyor napalım istemiyor ilerleyen süreçte yine denerim

Ayy kızlar bugün inanılmaz yoruldum
Emzir alt değiştir sagdigimi veriyorum sonra doymazsa mama sonra gaz sonra uyku sonra tekrar süt sağ
Gün aşırı yıka
Arada çamaşırları hallet yemek yap inanılmaz yoruldum
Temizlik yapmıyorum onu da yapsam pert
Yarın Oglusumun birinci ayi ona pasta yapacağım henüz yapamadım konseptli pasta ve foto çekmeyi planlıyorum instagramda paylaşacağım size de atmayı planladım ama o kadar çok yoruldum ki kızlar anlatamam
Bizimde bugün 1.ayımızdı güya pasta yapacaktım kahvaltı zor yaptım. Dünden beri başım çatlıyor beyin kanaması geçirecek gibiyim

Bizimde bugün 1.ayımızdı güya pasta yapacaktım kahvaltı zor yaptım. Dünden beri başım çatlıyor beyin kanaması geçirecek gibiyim
Tek bakmaya başladıktan sonra ister istemez açlık yorgunluk daha çok olunca sütte azalma oldu mu? Çok korkuyorum ondan

Kızlar hem astrolojik hem numerolojik olarak inceledim günleri. Astrolojik olarak sadece olumlu olanları yazdım bugünler dışında olumsuz açılar mevcut diğer günlerde ancak buna takılmayın aşağıda numerolojik olarak kişilik analizine de bakın o da önemli onu baz alabilirsiniz ...

Astrolojik olarak olumlu günler;
18 ocak perşembe 10 üzerinden 7
19 ocak cuma 10 üzerinden 8
20 ocak cumartesi 10 üzerinden 7
26 ocak cuma Dolunay günü 10 üzerinden 8
29 ocak pazartesi 10 üzerinden 8
30 ocak salı 10 üzerinden 7
5 Şubat pazartesi 10 üzerinden 8
7 Şubat Çarşamba 10 üzerinden 9
8 Şubat Perşembe 10 üzerinden 9 bereket günü
9 Şubat Cuma yeni ay yeni baslangıclar enerjisi cok güzel dilek günü 10 üzerinden 9
10 Şubat cumartesi 10 üzerinden 8
12 Şubat pazartesi 10 üzerinden 8
13 Şubat Salı 10 üzerinden 7
17 subat cumartesi 10 üzerinden 7
19 subat pazartesi (balık burcu) 10 üzerinden 7
21 subat carsamba (balık burcu) 10 üzerinden 7
28 şubat carsamba ( balık burcu) 10 üzerinden 8
29 şubat (4 yılda bir gelen tarih) 10 üzerinden 8

Numerolojik olarak ; kişilik analizi tarihler
Kişilik sayısı 2024 bebişleri

22 ocak ,31 ocak, 3,12 ,21 şubat ; sayı 4
23 ocak, 4,13,22 şubat; sayı 5
24 ocak,5, 14, 23 şubat ; sayı 6
25 ocak 6,15,24 şubat; sayı 7
26 ocak , 7,16,25 şubat ; sayı 8
18ocak ,27 ocak, 8,17,26 şubat; sayı 9
19ocak,28 ocak, 9,18,27 şubat; sayı 1
20ocak,29 ocak,1,10, 19, 28 şubat ; sayı 2
21ocak ,30 ocak 2,11,20,29 şubat ,1 mart; sayı 3

Numeroloji kişilik sayısı;
1; Lider, girişimci, cesur,güçlü, yaratıcı, bağımsız, orjinal, yönetici
2; İşbirlikçi, uyumlu, şefkatli, nazik, romantik, duygusal
3; Sanatsal, entellektüel, duyarlı, yaratıcı, organizatör
4; Sabırlı, garantici, inşa eden, hırslı, azimli, başarı odaklı, mücadeleci, sadık
5; Sosyal, özgür, hareketli ,maceracı, keşfetmeyi seven, zeki , sabırsız
6; Aileye düşkün, anaç, düzen kuran, sadık, sorumluluk sahibi, romantik, estetik zevkli, çekip çeviren
7; Hisleri kuvvetli, şifacı, mantıksal, adil, erdemli, saygılı
8; Bereketli, başarılı, güçlü, maddiyatı seven, sorumlu, finansal zeki
9; İnsancıl, yardımsever, terapist, dinleyici ,hakka önem veren, dürüst sanatçı

Numeroloji sayısına göre meslekler;
1)Ticaret, liderlik
2)Çocuk bakımı, anaokulu öğretmenliği, gıda sektörü, restoranlar
3)Organizasyon, sahne sanatları, yazarlık, oyunculuk
4)Memur, kurumsal çalışan, toprakla ilgilenme, çiftçilik, müteahhit
5)Emlakçılık, iletişim gerektiren her türlü iş, sosyal, seyahat, medya, gezi
6)Öğretmen, psikolog, estetik, güzellik, marka yaratma, moda
7)Akademi, uzmanlık, tarih, rakamlar, finans, bankacılık, spiritüel, astroloji
8)Üst düzey yöneticilik, CEO, komuta eden, yönetici, siyaset
9)Doktor, hemşire, şifacılar,psikolog
Bunun mart nisan ayını da yapar misiniz ? Nisan anneleri grubundan geliyorum 🫠💖

Kızlar 5. Gün icin sarılık değeri 10 sizce nasıl? Doktor düşük bir deger önemseme kafana takma dedi de bilemedim 🥹🤷🏻‍♀️
5.gün bizim de 10.7 idi
Doktor 13-17 sınırımız dedi
Sınırın çok altındasınız git bir daha hastaneye getirme dedi 😀

Biogaia başladı doktor bebiş için bizde.
Gaz konusunda iyiymiş, sor istersen bebişin doktoruna.
Bir de mamayı çalkalayarak yapınca gaz oluyor biberonu döndürerek yap.
Merhaba, Çocuk doğar doğmaz Çocuk doktoru mu bulmamız gerekiyor nasıl işliyor o süreç nisan anneleri grubundaym aklıma takıldı bu konu, doğduğunda saglik ocağına götürmüyor muyuz biz bu bebeleri

Emiyorsa neden sağım yapıp üstüne veriyorsunuz tam boşaltmıyor mu memeyi ben sağmıyorum da yanlış mı yapıyorum bilmiyorum fırsat da yaratamıyorum gerçi😑
Benim sütüm yetmiyor
Yani içtikten sonra mama ihtiyacı oluyor
Bende hem sütüm artsın hem de onun tam boşaltmadıgi varsa onu da içmiş olsun diye açıkçası

Canım ben çok çektim bu yralardan bebeğim 42 günlük ilk bir ay ağlayarak emzirdim hala sağ tarafın ucu tam kapanmadı ama acı çekmiyorum pek artık. Piyasadaki tüm ürünleri kullandım hiç biri tam fayda etmiyor yapılması gereken tek şey doğru tutturmak. Youtube da breastfeeding sandwich latch yazıp videolardan doğru tutturmayı öğrendikten sonra geçti
Merhaba benimde çok yaram var bende tutturamadığımı düşünüyorum en çok hangi videodan yararlandınız ya da hangisi kolaydı rica etsem linkini atabilir misiniz?

X