2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben buraya yazmaya korkuyorum ama benim bebeğimin 16. Günü biraz fazla uyuyo hem gece hem gündüz 20 saat oluyordur herhalde bi akşamları 9 12 arası gazı tutuyo ağlıyo ama çoğunluk uykudan şikayet edince bizimki mi sıkıntılı diye bi korktum yoksa maşallah diyip yoluma devam mı edeyim emzirmek için bile zorla kaldırıyorum çoğunlukla
Benim bebeğimde aynı ilk günler evhamlandım hatta çok uyuyor diye eşimi darladım durdum acıkınca uyanıyor gazı kakası varsa uzın süre uyanık kaldığıda oluyor bolca maşallah diyoruz artık😄

Kızlar bugün mamayı değiştirdik biz normalde sma kullanıyorduk ama bebeğimin gaz sancıları kaka yapamama problemi anne sütüne yeni alışma süreci vs üst üste gelince doktorumuz kolik bebekler için olan Aptamili önerdi az önce bebeğim bir bez dolusu kaka yaptı işe yaramış olabileceğini düşünüyorum, başka kıllanan var mı

Kızlar benim bebeğim asla emzik istemiyor 2 farklı emzik denedim yok emmiyor. 2-3 dk emiyor sonra öğürüp kusuyor. Herkesin bebeği nasıl emzik emiyor da benim bebeğim emmiyor anlamış değilim. Önerisi olan var mı acaba ?

Kızlar bugün mamayı değiştirdik biz normalde sma kullanıyorduk ama bebeğimin gaz sancıları kaka yapamama problemi anne sütüne yeni alışma süreci vs üst üste gelince doktorumuz kolik bebekler için olan Aptamili önerdi az önce bebeğim bir bez dolusu kaka yaptı işe yaramış olabileceğini düşünüyorum, başka kıllanan var mı
Biz kullanıyoruz. 15 gün felan oldu 1 noya geçeli.

Kızlar benim bebeğim asla emzik istemiyor 2 farklı emzik denedim yok emmiyor. 2-3 dk emiyor sonra öğürüp kusuyor. Herkesin bebeği nasıl emzik emiyor da benim bebeğim emmiyor anlamış değilim. Önerisi olan var mı acaba ?
Israrla devam etmek öneri. Bizimki hiç emmeden ogururdu doktor zorlayacaksin almasını yoksa seni perişan eder dedi. Deli divane değil ama zorda kaldigimda kurtaricim oldu. Iyiki doktoru dinleyip zorlamisim

Bir sürü eldiven alırsın ama çorap takılır 😅🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_0321.jpeg
    IMG_0321.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 72
Israrla devam etmek öneri. Bizimki hiç emmeden ogururdu doktor zorlayacaksin almasını yoksa seni perişan eder dedi. Deli divane değil ama zorda kaldigimda kurtaricim oldu. Iyiki doktoru dinleyip zorlamisim
Zorladım kaç gündür onunla uğraşıyorum ama yok inat etti tutmuyor farklı emzik aldım onu da almıyor. 1 haftadır uğraşıyorum

Doymuyor ki iştahlı ortalığı yıkıyor 60 cc mama üstüne emiyor daha da aranıyor istiyor azıcık daha versem kusuyor kusunca geri istiyor ağlıyor hep aç
Merak ettim şimdi ben de bakıcam kilosuna bizimki de aç hatta öyle bir çirkefleşiyor ki çok aç kaldığında çığlık çığlığa ağlıyor. Suratını öyle ekşitiyor ki turşihan rızzık zamanı diyorum mamayı hazırlayınca 😂

Benim ki de emmiyor 6 tane aldım hiç birini tutmadı öğürüyor tükürüyor

Merak ettim şimdi ben de bakıcam kilosuna bizimki de aç hatta öyle bir çirkefleşiyor ki çok aç kaldığında çığlık çığlığa ağlıyor. Suratını öyle ekşitiyor ki turşihan rızzık zamanı diyorum mamayı hazırlayınca 😂
Hahaha aynı ben aynı öyle diyorum rızzıkkk zamanı gel bürtanemmm gel 🤣🤣 yavrum çipil çipil bu ne diyo diye bakıyo suratıma

X