2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Biz de giderek gazlı bi bebek oluyoruz ıkınırken morarıyo resmen şu instagramda reklamları çıkan clinikid için ne düşünüyorsunuz size dnek geldi mi

İ
Bu konuda da ikiye ayrılıyorlar bazıları fazlası gidiyo yedikçe yesin diyo bazıları kusma astım bronşit sebebi diye kusulanlar azar azarda olsa ciğer toplanabiliyo daha büyük sıkıntılara yol açabilir diyo keşke konuşurak dünyaya gelseydi bebişler
kusunca genizdekileri atıyor iyi dedi bizim doktorda çok zor bebek bakmak valla

Kızlar kusmanin çok iyi olmadığını düşünüyorum doyacağı kadar vermek kusturmamak önemli bence kusma eylemi sırasında sonuçta su kaybı da oluyor

Artık duş almakta eziyete döndü göğüs uclarima su değdikçe sanki diken batmışcasına acıyor ve bornozumu giyemiyorum uçlarına değince canım çok fena acıyor. Duş aşığı iken şuanda duş almaya korkar oldum ve hiç giresim gelmiyor ne zaman eskiye döneceğiz 🥺
Canım gümüş göğüs kapağı kullan bi de saf zeytinyağı sürüp öyle kapat.Ben çok faydasını gördüm

Sütüm yetmiyor 😔

Ne olacak yetmeyince?
Tamam anne sütü mucize, kabul. Ama olmuyorsa olmuyordur. Formül mamalara ulaşımımız kolay, onlar da yeterince besleyici ve sağlıklı.
Sağlık sebebiyle hiç anne sütü alamamışlar var, ne alsalar ekstra kar gözüyle bakıyorum.
Süt konusuna o kadar çok takılmamak gerektiğini düşünüyorum.

Ne olacak yetmeyince?
Tamam anne sütü mucize, kabul. Ama olmuyorsa olmuyordur. Formül mamalara ulaşımımız kolay, onlar da yeterince besleyici ve sağlıklı.
Sağlık sebebiyle hiç anne sütü alamamışlar var, ne alsalar ekstra kar gözüyle bakıyorum.
Süt konusuna o kadar çok takılmamak gerektiğini düşünüyorum.
Ben bu kadar sert yorum alacak bir şey yazdığımı düşünmüyorum. Formül mamayı kötüleyecek bir şey de yazmadım gördüğünüz üzere. Amacım sadece derdimi paylaşmaktı, üzdüğüm kırdığım biri olduysa özür dilerim

X