2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim bebeğimde de var. Tek bir ayağında bilek kısmında içe dönüklük var. Ortopedi doktoru gördü masaj önerdi günde 3 kez 15 defa ama aklına geldikçe ara sıra gün içinde yapabilirsin dedi bende her alt değiştirmede yapıyorum. Anne karnı pozisyonuna bağlı dedi. İkiz oldukları için alan darlığından dolayıdır geçici olduğunu düşünüyorum masajla düzelir dedi. 1 ay sonra kontrole çağırdı. Sürekli masajını yapıyorum. Size nasıl tanı konuldu? Doktora götürdünüz mü? Bir tedavi başlandı mı? Şuan ki durumu nedir her iki ayaktada mı var? Benimki istediğinde ayaklarını gerdiğinde düz tutabiliyor o yüzden geçici dediler

Ben oldukca utulemeye calisiyorum en cokta ic zibin falan cok aceleye gelince evet utuleyemiyorum. Bizde muslukta yıkıyoruz. Kristi senin bebiş kaç kiloydu 20gune kac kilo almış?
Bide kızlar ben bebiş kaka yapınca hep poposunj yıkıyorum muslukta her defa çiş yapımca islak pamuk ve ya mendille siliyorum dogrumu yapıyorum acaba?
3 kilo doğdu 5. Gün kontrolde 2800 e düştü ödemler gidince 15. Gün kontrolü dündü 3600 olmuş doktor çok iyi beslemişsin devam et böyle dedi ben meme veriyorum ama çok gelmiyor sütüm 30 cc falan geliyor çoğunlukla mama veriyorum her öğünde 60 cc Hipp combiotic veriyorum mama çok iyi değiştirme dedi doktorum

Benim bebeğimde de var. Tek bir ayağında bilek kısmında içe dönüklük var. Ortopedi doktoru gördü masaj önerdi günde 3 kez 15 defa ama aklına geldikçe ara sıra gün içinde yapabilirsin dedi bende her alt değiştirmede yapıyorum. Anne karnı pozisyonuna bağlı dedi. İkiz oldukları için alan darlığından dolayıdır geçici olduğunu düşünüyorum masajla düzelir dedi. 1 ay sonra kontrole çağırdı. Sürekli masajını yapıyorum. Size nasıl tanı konuldu? Doktora götürdünüz mü? Bir tedavi başlandı mı? Şuan ki durumu nedir her iki ayaktada mı var? Benimki istediğinde ayaklarını gerdiğinde düz tutabiliyor o yüzden geçici dediler
Geçen hafta doğduk. Bir ayak içe doğru benim bebeğime de hep yeri dar dediler biraz da iriyiz. Çocuk doktoru gördü bugün d vitamini verdi bilmiyorum başka doktora da gösteririm

Geçen hafta doğduk. Bir ayak içe doğru benim bebeğime de hep yeri dar dediler biraz da iriyiz. Çocuk doktoru gördü bugün d vitamini verdi bilmiyorum başka doktora da gösteririm

Eklentiler

• AD5DE3B5-8E1C-4F2A-8C4B-818345580D68.jpeg
    AD5DE3B5-8E1C-4F2A-8C4B-818345580D68.jpeg
    101,4 KB · Görüntüleme: 91

Benim büyük kızım öyleydi.
Kaburgama dayamıştı bacağını, resmen benim kaburgamı da yamultmuş gibiydi. (hala sol kemiğim öndedir sağdakilere göre)
4 kiloya yakın doğmuştu, 2 ayda falan geçti diye hatırlıyorum masajla. Hatta ben ciddi bir durum sanmıştım, değilmiş.

Uyku pozisyonunuz nasil peki yan mı yatiriyorsunuz?ben korkudan duz yatirmaya baslamadim henuz.gunduzleri uyaniksa ancak duz yatiriyorum.kac ayliga kadar acaba devam ediyoruz bu sekilde?

Benim büyük kızım öyleydi.
Kaburgama dayamıştı bacağını, resmen benim kaburgamı da yamultmuş gibiydi. (hala sol kemiğim öndedir sağdakilere göre)
4 kiloya yakın doğmuştu, 2 ayda falan geçti diye hatırlıyorum masajla. Hatta ben ciddi bir durum sanmıştım, değilmiş.
Benimki de 3900 doğdu, anne karnındaki duruştan demek ki 🙂 inşallah ciddi değildir bizimki de

X