2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar önceden yazmıştım kızımın memesi şişti diye benden süt hormonu geçmiş ona memesi süt dolmuş kanamıştı. Mastit olmuş memesi enfeksiyon olmuş. Ayrıca burnu tıkanmıştı. Grip olmuş. Doktor antibiyotik verdi. Şimdiden antibiyotik kullanmak zorunda kaldık. Siz dikkat edin bebeği kimseye yaklaştırmayın

Yaa masallah bize de atsana
Ben bi aylık olunca paylaşım yapacağım

Sadece anne sütü alıyor. Yaptığında normal sulu kaka oluyor. Doktor normal diyor ama çocuk birkaç gün geçtikten sonra rahatsız olmaya gazı kokmaya başlıyor.

Kızlar bebeğimin sarılığı arttığı için yatış verildi şimdi fototerapi alıyoruz lütfen dua edin de 6 saat sonunda sarılık değeri düşsün bebeğimi alıp eve gidelim
Buarada beslenemediği için sarılık olmamış çünki gereken kiloyu almışız kan uyuşmazlığımız da yok doktor açıkladı ama ağlamakdan helak olduğum için tam dinleyemedim bile

Ben sudocrem kullanıyorum gayet memnunum

Ağlama canım korkacak bişey yok benim oğlum da kan uyuşmazlığından sarılık oldu daha 4 günlükken, 2 gün sabah gittik akşam geldik fototerapi aldı, bugün kontrolü vardı gayet iyi her şeyi sarılığı geçmiş şükür hiç korkma üzülme hemence toparlıyorlar çok geçmiş olsun

Ben de philips avent kullanıyorum memnunum, doğduğu gün emzik vermeye başladım ben son bikaç gündür de biberona başladım sütüm yetersiz olduğu için şırıngayla da yutamıyor aç kalıyor diye meme reddi yaşamadık. Bizim biberon nuk marka belki emziğini sever bebişiniz bi bakın isterseniz

Çekim zor oldu mu ne kadar sürdü canım.Bende istiyorum ama o kadar kendimi toplayamaz bir haldeyim ki gözüm korkuyor .

Kızlar bu gece uyudum kötü rüyalar gördüm ayaktan başlayarak titreyerek uyandım. Size hiç oldu mu? Çok korktum.

Sarılık geçici bir şey inşallah düzelecek. Nerden anladınız olduğunu?

Teşekkür ederim canım inşallah bizde hemen sağlığımıza kavuşalım size de çok geçmişler olsun
Sarılık geçici bir şey inşallah düzelecek. Nerden anladınız olduğunu?
İlk muaynede değeri 11di zaten 3gün sonra bir daha çağırdı gittik yükselmişti ama zaten gözlerindeki sarılık çok belliydi

Geçmiş olsun. Çok iyi geliyor fototerapi hemen toparlar üzülme. onu orda görmek çok kötü hissettiriyor biliyorum

Geçmiş olsun. Çok iyi geliyor fototerapi hemen toparlar üzülme. onu orda görmek çok kötü hissettiriyor biliyorum
Teşekkür ederim canım deli gibi ağlıyor ve insan ne yapacağını bilmiyor en zoru da o. Zor sakinleştirdik ağlayarak yoruldu artık son dakikalarımız umarım kan sonucumuz güzel gelir

Bizde şuan 32 gunlugumuz ve bugun gittigimizde sariligimiz ancak dusmustu 5.1 cikti sukurhst cikisi dogumdan sonra bizimde yukseldi ve 24 saat yatis yapildi
Sonrasinsa hemen gecmedi ama 1 ay icerisinde yavas yavas attik.Bende cok agladim o gece helak ettim kendimi ama emin olun o da bir surec ve allahin izniyle gecicek.gecmeyen sarilik cok nadirdir emin olun.sadece gozlerine cok dikkat edin.biz goz bandinin altina kendi sapkasini takip ole bandi takmistik biraz huzursuz ama en azindan isik almiyordu ona dikkat edin olur mu.

Ben sudocrem kullanıyorum gayet memnunum
Sudocremde var gerekirse onu da kullanacam ama bepanthol baby çok iyi geldi.

Tamam canım bir bakayım sağol. İçimden bir ses ucuz bir emziği tutacağını söylüyor

Canım çok geçmiş olsun, çok şükür sarılığın tedavisi var kendini helak etme. Sana diyorum ama topuk kanı alınırken bile ağladım valla analık çok zor seni çok iyi anlıyorum ama toparlanman lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…