2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Philips avent ultra air night emzik almıştım emmiyor diliyle itiyor ve öğürüyor bugün tutsun diye biraz uğraştım kustu emziği beğenmedi herhalde. Doğduktan sonra ilk 15 gün emzik vermedim meme reddi olmasın diye, sizler hangi emziği kullanıyorsunuz. Birde mustela pişik kreminden hiç memnun kalmadım kızlar. Evde bepanthol baby pişik kremi vardı onu sürüyordum o bitince mustela pişik kremine geçtim ve pişik oldu kızımın poposu. Mustelanin adı var sadece hiç memnun kalmadım.

Aynı durum bizde de var emmeye başlayacağı zaman meme ile illa ki bir kavga ediyor işi bitince de sakız gibi uzatıyor ucunu Dişleri çıktığında baya acı çekeceğimiz kesin
Tutana kadar harp ediyor resmen bugün emzirme videoları izledim acaba ben mi yanlış tutuyorum diye yok aynı

Bizimki de philips avent night model bazen tutuyor bazen dediğin gibi midesini bulandırıyor ona kalmış gibi davranıyor ben musteladan memnun kaldım bizim piştiği geçirdi internetten mi almıştın sahte ürün olmasın

İnternetten aldığıma henüz geçmedim hastanenin verdiği numuneyi kullanıyordum. Bu krem işi de popişte popişe değişiyor demekki

Bizimki bundan. Uykuya dalacağı zaman veriyorum tutuyor. Tam tok olupta mızıldanıp uyumak istediği zaman vermiştim tutuyor genelde

Eklentiler

• 7CBDFAF4-FC4B-4BAE-A9C9-064AD69BD99E.png
    172 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar boğazından burnundan süt gelince nasıl bir yol izliyorsunuz elim ayağım dolanıyor böyle olunca omzuma alıp sırtına vuruyorum başka bir yol var mı yanlış mı yapıyorum acaba
Önce alnını elimle yukarı doğru yapıyorum annemden görmüştüm bunu küçükken kardesime yapardı.. nefes alsin diye,..
sonra Hemen yan çeviriyorum karnindan tutup sırtına vuruyorum.

Mustela ile. Alakalı aynısını düşünüyorum sadece adi var daha da. Almiycam..
Esimin kuzeni bebek. Hemşiresi çinko krem. Önerdi pişik. Icin anne çantasına attım bi tane guzel ise ondsn devam etcem bende

Kızlar benim minnoş kusuyor ağlıyor emziriyorum kusuyor kusunca tekrar istiyor böyle olan var mı nasıl baş ediyorsunuz bu kusmalarla

Mustela ile. Alakalı aynısını düşünüyorum sadece adi var daha da. Almiycam..
Esimin kuzeni bebek. Hemşiresi çinko krem. Önerdi pişik. Icin anne çantasına attım bi tane guzel ise ondsn devam etcem bende
Çinko krem iyi ama işte önemli olan bebeğin poposunun kabul etmesi. Sözde mustelada çok iyi pişiklere çok iyi geliyor ama bizde pişik yaptı.

Bizde bugun kontrole gittik. Hepatit başısını oldu minikom
Sonra Doktoruna gittik kilosu huzel. 600 gram almis, boyi 4cm uzamış iyi dedi.
Kalca ultrasonu da güzel geldi şükür..
Sadece göbeği meme. Yapmış dedi. Hafif böyle bi akıntı var gibiydi ben farketmistim zibindan falan.
Kalem. Gibi ucu gümüş bısey sürdü insallah soner kurur.. 3 gun duş aldırmiycam öyle düşündüm..
Gecmezse çocuk cerrahi bi gorsun dedi ufak. Bi müdahale eder gecer dedi..
Sunneti de 3.4 aylikken öneriyorum dedi..
Nasip olursa 3 aylikken yaptırcaz bide gaz damlası biogaia kullanıyoruz dedim o Yetersiz dedi probiyotik içerikli olduğu için..
Bunu verdi. Insallah iser yarar
Ise yararsa yazcam.
Ama ılık havluyu deneyin yine siz kaka,gaz için rahatlatır dedi doktorda bugün

Eklentiler

• IMG-20240226-WA0020.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…