2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugün kendimi çok kötü hissediyorum sanki hayatım bitmiş gibi. tuvalete bile bebeğimi uygun hale getirmeden gidemiyorum yemek yiyemiyorum yanımda birisi yoksa hiçbir şey yapamıyorum. 2 kulaklıkla müzik bile dinleyemedim. Bırakın gezmelere gitmeyi ev içinde bile özgür değilim

Malesef böyleyiz yani ben 40 olunca daha iyi olacak diyorlar hep bebeğim olan arkadaşlarım insallah öyle olur

Geçen az kalsın duştan köpüklü çıkacaktım düzgün yıkanamadım bile..

sagdiniz sütü en fazla 3saat bekletilir doğru biliyorsun hemşireler öyle dedi.

Canım bizde aynıyız, haftaıcı gündüz kahvaltı zor ediyorum, wc hızlıca gidip geliyorum..
Biraz büyüsünler rutin oturacaktık

Kızlar Salı sezaryen oldum. Ağrım yok çok şükür sızım var ama çizginin sağ tarafında. Oturup kalkarken sızlıyor. Sizlerin ne zaman geçti bu durum?

Sarılık değeri kaç çıktı canimm. Benimkinin 15 çıktı takip edelim dedi sinir 17 mis

Kızlar bebekleriniz kaç saatte bir kaç dk emiyor? Normali ne bu işin
Gündüz 1,5-2 saat arası uyanıyor nadiren ben uyandırıyorum 2 saatte.Gece de 2,5-3 saat arası uyanıyor genelde, nadiren 3 saati buluyor ben uyandırıyorum, emme süresi 25-30 dk arası oluyor, bazen 15-20 emip bırakıyor. Bu yazdıklarım normal günlerimiz için. Çılgın günlerimizde nerdeyse saat başı emiyor

Vallahi az önce 30dk.emdi yarısını kustu
Gece 1.5 saat arayla uyanıyor 15.20 dk. Emiyor maxx

Bebeğin kendi istediği normali sanırım benimki bazen yarım saatte bir 5 dk emip bırakıyor bazen 2 saat sonra 5 dk. Bazen 15 dk canı nasıl istiyorsa

Teşekkür ederim kızlar

Kızlar Salı sezaryen oldum. Ağrım yok çok şükür sızım var ama çizginin sağ tarafında. Oturup kalkarken sızlıyor. Sizlerin ne zaman geçti bu durum?
Benim de o vardı tek taraflı özellikle sağda azaldı ama hala zorlayınca tek sağ taraf sızlıyor 15 günn oldu ama 7 günden sonra azalıyor baya arada oluyor

var mı hala mesaide olanlar bu saatte:) beşiğe yatırınca uyumuyor. Göğsümde uyuyor. Ya da emmek istiyor sürekli. Nasıl sürecek bu böyle. Çözüm bulan var mı. Emzik vermek istemiyorum ama çok zorluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…