2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet ecopirin başladı Dr ama araştırınca biraz korktum inşallah sorun yaşamadan bebeğim doğar 🥹🤗🙏🏻

canımm bebeğin zamanında doğdu mu herhangi bi sorun yaşadın mı acaba ?
Allah’ın izniyle sknti olmaz kafanıza takmayın ben mesela sknti olmadı ama o kadar taktım ve olacağını düşündüm ki bi ara tansiyonum yükseldi ve bence bebeğim stresten kilo olmadı şimdiki aklım olsa doktora bana bilgi verme derim relqx relax ilerlerim 🤣🤣

Kızlar merhaba dün sezeryan ile doğum yaptım ama sütüm gelmiyor. Kaç saatte bir kaç ml mama vermeliyim lütfen yardım edin 🥺
Lac kilo bebeğiniz. Doktor spylemedi mi ? 1 dpz 30 cc yapın kusarsa o miktar idealdir. Beslenme sonrasi çok ağlarsa yarım doz daha yaparsınız.

Bebeğim 2 gündür akşam üzeri emzirirken uyuya kaldığında birden uyanıp çıldırmışçasına ağlıyor mememi çekiştiriyor kendini geriyor. Memeden çekince göğsüme alıyorum gaz için yine meme istiyor ağlamaya başlıyor en sonunda yorgun düşüp uyuyor. Var mı böyle olan?😟
Biz 🥺

Kızlar sağdığımız mamayı odada yanımızda 3 saat bekletebiliyoruz benim bildiğim. Doğru mu biliyorum sağıyorum bebek uyanınca içsin diye dolaba koyup ısıtmam mı gerekiyor? Yoksa duran mamayı içebilir mi?

Kızlar sağdığımız mamayı odada yanımızda 3 saat bekletebiliyoruz benim bildiğim. Doğru mu biliyorum sağıyorum bebek uyanınca içsin diye dolaba koyup ısıtmam mı gerekiyor? Yoksa duran mamayı içebilir mi?
3saat cok değil mi?. Ben 1saat bekletiyorum eğer verdim içmediyse. Sonra döküyorum..
Ama tam bilgim yook, bilen yazarsa seviniriz. Mama mı yoksa sağım yapılan süt mü demek istediniz??
Sagim sutu oda sıcaklığında 3 saat doğru..

Allah’ın izniyle sknti olmaz kafanıza takmayın ben mesela sknti olmadı ama o kadar taktım ve olacağını düşündüm ki bi ara tansiyonum yükseldi ve bence bebeğim stresten kilo olmadı şimdiki aklım olsa doktora bana bilgi verme derim relqx relax ilerlerim 🤣🤣
Ah tam olarak beni anlattınız stresten tansiyonum çıkmasa iyi diyordum bende 😀 inşallah sorunsuz ilerler teşekkür ediyorum 🙏🏻☺️

Selam kızlar çok zamandır yoktum. Doğumdan sonra hiç girmek istemedim . Çarşamba günü doğum gerçekleşti şükür. Ama ameliyat zor geçti yani sakinleştirici yaptılar , doğum çıkışı ağladım falan 😕 yaralarım da ilk sezaryene göre daha geç iyileşiyor . Hala ağrım var ve hala düzgün yürüyemiyorum . Antibiyotik ve kan sulandırıcı verdi doktorum 1 hafta .
Meme uçlarım yara olmasın diye çok uğraşıyorum ama acıyor . Nerde yanlış yapıyorum da acıyor anlamadım . Durumlar böyle 😐

Kızlar silikon ucu nasıl memede sabit tutuyorsunuz benim çıkıyor hemen hele benim bebiş eli koluyla ittiriyor hemen çıkıveriyor

X