2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
var mı hala mesaide olanlar bu saatte:) beşiğe yatırınca uyumuyor. Göğsümde uyuyor. Ya da emmek istiyor sürekli. Nasıl sürecek bu böyle. Çözüm bulan var mı. Emzik vermek istemiyorum ama çok zorluyor.
Ben emzik veriyorum uykuya dalıyor çıkarıyorum çok rahat ettim açıkçası

Benim de o vardı tek taraflı özellikle sağda azaldı ama hala zorlayınca tek sağ taraf sızlıyor 15 günn oldu ama 7 günden sonra azalıyor baya arada oluyor
İnşallah. 5.günüm çok dikkat ediyorum koltuktan kalkarken bile eşim ağırlığımla kaldırıyor oraya baskı yapmayım diye ama sızlıyor yine de bazen. Geçer inşallah

Kızlar bebekleriniz kaç saatte bir kaç dk emiyor? Normali ne bu işin
Bazen saat basi 5 dk bazen 10 - 15. Bazen 2 saatte bir uyanip 20-30 dk emiyor. Anlayacagin keyfi nasil isterse. Çok kisa emdiginde gidiklayip ayaklarini islayip uzatmaya calisiyordum olmayinca da agliyordum artık saldım. Bebemin ritmi bu bugun 20 günlük oldu.

Emzik verenler kac günlükken basladiniz ve ne zanan emzik vermeyi tercih ediyorsunuz ve ne kadar süreyle agzinda duruyor? Emzikle ilgili hicbisey bilmiyorum :KK43: 20 günlük bebegim gaz sancilari oldugunda memeden ayrilmiyor emzik vermeli miyim?

Bazen saat basi 5 dk bazen 10 - 15. Bazen 2 saatte bir uyanip 20-30 dk emiyor. Anlayacagin keyfi nasil isterse. Çok kisa emdiginde gidiklayip ayaklarini islayip uzatmaya calisiyordum olmayinca da agliyordum artık saldım. Bebemin ritmi bu bugun 20 günlük oldu.
Gece 12den beri memeden ayrılmadı kızım hala emiyor gözümü açamıyorun🥲

Emzik verenler kac günlükken basladiniz ve ne zanan emzik vermeyi tercih ediyorsunuz ve ne kadar süreyle agzinda duruyor? Emzikle ilgili hicbisey bilmiyorum :KK43: 20 günlük bebegim gaz sancilari oldugunda memeden ayrilmiyor emzik vermeli miyim?
4. Gün başladım büyük rahatlık altını değiştirdiğimde bile mızmızlanıyor veriyorum ağzına

Doğduğu gün hastanede verdim ağzına 😄

Gece 12den beri memeden ayrılmadı kızım hala emiyor gözümü açamıyorun🥲
İçmiyordur öyle ağzıyla oynuyorlar dün gece saatlerce içti bir o sağı bir solu bırakınca aranıyordu doymadı mama verdik uyudu bir saat sütün yetmiyor olabilir benim yetmiyor ağzıyla çekiyor sadece 🥲

var mı hala mesaide olanlar bu saatte:) beşiğe yatırınca uyumuyor. Göğsümde uyuyor. Ya da emmek istiyor sürekli. Nasıl sürecek bu böyle. Çözüm bulan var mı. Emzik vermek istemiyorum ama çok zorluyor.
Gündüzleri bu aralar genelde böyle geçiyor bizim emzik denemedim meme reddi korkum yüzünden

Açıkçası ben göğüs ucum yara olmasın diye de emzik veriyorum. Uykuya dalacağı zaman hemen veriyorum tutuyor sonra dalınca çekiyorum. Hastanede verdim tuttu bi kere sonra attı. Eve gelince baktım meme istiyor ağlıyor uyumuyor verdik tuttu. Tutmayabilirdi de ama tamamen bebeğe kalmış

Bebekleriniz kime benzedi kızlar 😅😅 benimki yandan bakınca aynı ben 🤭 şapkayı çıkarınca önden baba
Bir de mimiklerini komple benden almış kızınca millete tiksinir gibi bir bakışım var yavrum öyle bakıyor sinirlenince herkes şok oldu 🤣🤣

X